2726
عنوان

خواهر شوهر پر توقع من😏😑😑😑😒😒

582 بازدید | 30 پست

من ی دونه خواهرشوهر دارم ک از اول ازدواجمون فقط سعی تفرقه اندازی داشت بین  منو شوهرم  و فقط میخواست خواهر شوهر بازی در بیاره ک البته خیلی هم موفق نشد ولی با بی احترامی هاش خیلی ازارم میداد مثلا هرروز خدا خونه مادر شوهرم بود بخدا قسم مادر شوهرم اینام وضشون خیلی خوب نیست بعد اینا سر ظهر موقع ناهار میرن خونه اونا ۴نفر ادم بزرگ ناهار و میخورن  از رو سعره پامیشن میرن خونشون فک کن انقد مفت خورن  حالا اینش ب من مربوط نیست من ک بچه دار شدم این خانم خیلی ادای عمه های مهربونو در میاورد  البته فقط در زبون نه عمل بچم هشت ماهش ک بود ی مشکلی براش پیش اومد ک بردیمش مشهد ک خیلی از شهرمون دوره پسرم تا پای عمل رفت برگشتیم هر کی شنیده بود اومد عیادت جز این خانم چرا که وقتی زنگ زده بود بهش گفتم لطفا کسی چیزی نفهمه ک هر کی ی عیب نذاره رو بچم بگن مریضه البته اینو ب همه گفتم نه تنها ب اون  اینم شد بهونش ک حتی ی خبر بچه رو نگرفت 

بقیشو پست بعد میگم ک طولانی نشه خسته بشید 

هستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توروخدا طولانی بنویسید ما خسته بشیم ولی قطره چکون نکنید😭😭😭

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.

خلاصه وقتی میرفتیم خونه مادر شوهرم  ک طبق معمول همیشه اونجا بود منو اصلا تحویل نمیگرفت و با بچم بازی میکرد😑😑😑😏😏😏

شوهرمم انگار ن انگار 

این خانم گوسفند دارن و تابستونا ماست و کشک و کره و اینا میگیرن و همه رسم دارن تعارفی واسه فامیلاشون یکی دوبار از این وسایلا میفرستن اما این خانوم برا تا دختر عموهاش و جاری هاشو و تمام طایفشون فرستاده بود جز یکی برادرش😑😑😒

اصلا من محتاج ویایلی ک اون بفرسته نیستم ولی خیلی بهم برخوردر ک حداقل برا همین بچه داداشش ک مثلااا دوسش داره هیچی نفرستابازم من ب خودم نگرفتم

وبازهم یه عروس مظلوم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

بااینکه شوهرم میوه فروشی داره و همش میوه مجانی به این مفت خورا میده 

حالا ی چن وقت پیش زنگ زده بود ب شوهرم ک بچه روو بیار خونه مامان من ببینمش دبم براش تنگ شده😑😑

این شوهر احمقم هم نگفته بود  بچه ما خونه داره بخوای ببینیش بیا خونمون یا حداقل زنگ بزن ب زنم چون من نمیرسم اون بیارتش 

در عوض زنگ زد ب من شوهرم ک خواهرم میگه چن ماه بچه رو ندیدم ببر ببیندش منم خیلی بم برخورد از این رفتار هیچی نگفتم گفتم بچه خوابه نمیشه دوباره زنگ زد ب شوهرم ک دلم تنگه و فلان باز شوهرم ب من گفت و من ب خاطر مادر شوهر پدر شوهرم و خود شوهرم ک ارم نرجن  ماشین و ور داشتم بچه درو بردم دیدنش و بهش گفتم مگه من خودم گوشی ندارم ک ب شوهرم زنگ میزنی بهونه اورد ک شمارتو نداشتم و این حرفا😑

دو باره بعد اون گفتم من حمال نیستم ک هر وقت این خانم دلش خواس بچمو ببینه بربرم خدمتش دیگه نمیبرم باز تا امشب ک گوشی و داده ب دخترش  زنگ زد ب من ک زندایی پسرتو میاری خونه مادر جونیم ببینیمش😐😐

منم تنها هم بودم بیکارم بودم ولی گفتم نه ماشینم بنزین نداره نمیتونم بیام و قطع کردم  اعصابم خورد شده حالا الان حسابی دارن غیبت میکنن😒😑😑😐

2706