2737
2739

دخترم ۵سالونیمشه مدام دوست داره یکی باهاش بازی کنی منم اصلا حوصله ندارم یاد بچگی های خودم میفتم که همیشه تنها بازی میکردم سرمو گرم میکردم به کسی هم کاری نداشتم☹

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب شخصیت بچه اتون با شما فرق میکنه

این که رفتار خاصی نیست

اون از بازی دسته جمعی خوشش میاد

شما از بازی تکی

منم بچه بودم با تکی و تنها بازی کردن مشکلی نداشتم اوکی بودم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738
منم  پاس ميدم به باباش  اخرش گوشي دست ميگيره

منم ولی خیلی عذاب وجدان میگیرم دلمم براش میسوزه تنهاست

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
آی گفتی. پسر منم ۵ سالشه. دقیقاااا همینجوریه. من که دیگه روانی شدم. لعنت به کرونا. لااقل نمیشه ۴ ساع ...

شانس ما بود دیگه دخترم عاشق مهد کودکه خیلی دلم براشون میسوزه

اخ گفتی.والا من دوتام داداش داشتم اصلا نمیدیدمشون در اتاقمو میبستم سر خودمو گرم‌میکردم.دختر منم هی ب ...

یعنی تو سن ده سالگی چطوری خودشونو سرگرم میکنند بهتر میشن؟؟؟

حق داره

یعنی شما همییییشه تنها بودید؟

من هم تنها بازی می کردم هم با بچه های دیگه

دومی برام لذت بخش تر بود

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
وای با این قیمتهای نجومی  من اصلا به مهد فکر نمیکنم

دیگه از اعصابمون که بالاتر نیست خواهر. من دیوانه شدم بخدا‌ روزی هزار بار میگم چه غلطی کردم بچه اوردم. چه میدونستم سه سالگی بچه ام یه مریضی میاد که ۲،۳ سال تو خونه زندانی میشیم.😭😭😭

2706