2733
2734
عنوان

روتین پوستی انجام میدی؟؟

843 بازدید | 59 پست

سلام

شما هم روتین پوستی خاصی انجام میدین؟ اگه اره بگو چی و چیکار میکنی؟؟؟

(روتین پوستی مث بیوتی بلاگر ها)

بچه ها من فقط مرطوب کننده و ضد افتاب میزنم

حتی نمیدونم میسلار و .... چیه و به چه درد میخوره؟

بیاین بگین تنها نیستم😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فقط روزا که بیدار میشم صورتمو میشورم و تامااام😂😂😂

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤

من با فوم شست و شو ژوت میشورم

بعد مرطوب کننده آبرسان مدیلن میزنم

با بالم لب

همین😂

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

چون به درد تاپیک میخوره متنی که خودم نوشتم میفرستم

شما باید محصولاتی استفاده کنی که برای پوست شما باشن و همینطور اگه پوستتون مشکل خاصی دارن پوستت بهتر بشه

روتین روز...شب....هفتگی....ماهانه....نیاز هست

برای روتین روز و شب اینا لازم هست:ژل شست و شو....تونر...سرم....کرم دور چشم.....(کرم های که اگه درمان خاصی دارید برای پوستتون انجام میدین کرم های موضعی).....ابرسان....مرطوب کننده....ضد افتاب.....این برای روز بود

حالا برای شب...میسلارواتر(اگه ارایش داشتید)....ژل شست و شو......تونر.....ضدلک(در صورت داشتن لک یا حالا هر کرم موضعی که استفاده می کنید)......سرم های پوستی.....دورچشم....ابرسان...مرطوب کننده.....

روتین هفتگی:بخور دادن....پوست خشک بهتر بخور سرد انجام بده....پوست چرب بخور گرم.....قلم کومدون(برای تخیله جوش های سرسیاه....حتما قبل استفاده ازش فیلم اموزشش و ببیند که پوستتون و زخمی نکنید که اگه احساس می کنید بلد نیستید و امکان داره پوستتون رو زخمی کنید اصلا ریسک نکنید و استفاده نکنید به جاش با دوتا گوش پاک کن این کار بکنید البته اینو در نظر بگیرید و همیشه یادتون باشه که هر جوشی رو نباید تخلیه کرد)........ماسک های لایه بردار...پچ زیرچشم....اسکراب لب....ماسک لب...ماسک  های ورقه ای.......ماساژ صورت

روتین ماهانه ام...که شامل کارهای کلینکی...لایه برداری حرفه ای....و پاکسازی پوست هست که باید یک جا معتبر انجام بدین

تهیه یک جیدرولر از جنس خوب برای ماساژ پوست....و یک فیس براش هم برای شست و شو صورت....بهتره هفته ای دوبار یا سه بار بیشتر ازش استفاده نکنید

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738

تنهایی😁من فیس واش.ابررسان.مرطوب کننده.سرم ویتامین سی.تونر.ماسک خونگی یا ورقه ای.ضدافتاب.کرم دور چشم.روتین عادیمه.چندماهم هست میرم دکتر پوست مزونیدلینگ.برای اون جدا کرم ترمیم کننده و زینک اکساید باید بزنم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بله من انجام میدم و خیلی حس خوب بهم دست میده

هر روز صبح با شوینده صورتمو میشورم و کرم ابرسان و دور چشم میزنم 

شب هم همین کارو قبل از خواب تکرار میکنم 

و هر هفته دو مرتبه ماسک صورت میزنم و بخور میدم صورتمو با دستگاه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه  
2706