2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارزوتون چیه دوست من؟ 

آنچه به دلم خوب بیاید را اینجا خواهم گذاشت..زمان زیادی برای "بودن" ندارم ..دلم میخواهد کمی بیشتر بین آدم ها عاشقی کنم 💙                                         من همیشه با تو هستم زیرا من "تو" هستم 💙💫                           https://harfeto.timefriend.net/16247101064479  
2728

بچم 😍🥺 ازذوق اهنگ یدونه پسردارم من گذاشتم یه عالمه توحموم رقصیدم وچرخیدم

بعدشم رفتم پیاده روی پدرخودمو دراوردم😐🤣

بهترین تجربم بود خدایاصدهزارمرتبه شکرت🧿🙏🏻

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙
معمولا لحظه رسیدن چون اما کیش رو ندارم یا نیمه غش میکنم یا خیلی زیاد گریه تا الان فقط به کسی که دوسش ...

الهی عزیزم

من تازه از کسی که دوسش داشتم جدا شدم خیلی دوست داشتم همسرم بشه چند روز بود حالم بد بود مامانم گفت صلاح نبوده ولی من آروم‌نمیگیرم

روزی که سختی به اوج خودش رسید روزی بود که خدا حاجتم رو به من داد

ارزو نبود سال 98 شب تولدم کادو از حضرت ابولفضل تندیس با اسم حضرت زهرا به خاطر خادم بودنم تو محرم  گرفتم یعنی مسجد اماده کرده بودن واسه همه رو داده بودن بعد محرم واسه من چون نتونستم برم بگیرم شب تولدم دستم رسید 😍😍😍😍😍😍 هیچ چیزی به اون اندازه خوشحالم نکرده تا الان یعنی رو ابرا بودم 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

میشه گفت ب هیشکدوم از ارزوهام نرسیدم ☹️🤧

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
2706