2737
2734

انشاالله🙏🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا

خیلی دوسش داشتم اونم داشت الان سه سالی هستم نامزدم بهش رسیدم چند وقت دیگه امر خدا بخواد یه سه ماه دیگه عروسیمه اما بینمون چند ماهی هست به شدت ریخته بهم و از دستم دلخوره و خلاصه میخوام شاغل شدم طلاق بگیرم مجردی بهتره

2738

بعضی وقتا دلیل اینکه به اونی دوستش داشتم نرسیدم رو توی این میدونم اگه میرسیدم بهش نظرم راجع بش عوض میشد...هنوز خیلی دوسش دارم و عکساش بوس میکنم همیشه💔

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░
بعضی وقتا دلیل اینکه به اونی دوستش داشتم نرسیدم رو توی این میدونم اگه میرسیدم بهش نظرم راجع بش عوض م ...

ماهم مدت طولانی باهم بودیم حدود ۱۰ سال ولی خیییییلی اختلاف داشتیم تو چیزهای اساسی 

جدا شدیم

🦭🐬🦭🐬🦭🐬🦭🐬
ای وای دوسش داری و میخای حدا شی ؟؟؟!!!!!

اره خیلی دوسش دارم اما اشتباه زیاد کردم حرفایی زدم اونم روش حساب کرد منم طبق شرایط عمل نکردم چندین بار معذرت خواستم بخشید باز کار خودمو مردم الان دلهوره مددیکه دوستم نداره حتی متنفره 

2706