2737
2734
عنوان

دعا کنین الان که فرصت هست کرونا دلتا بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خودت برس عزیزم.تو شاغلی.دستت تو جیب خودته.به چوست و مو و زیبایی هات بیشتر توجه کن.لوازم بهداشتی ارایشی برند بخر.رنگ های شاد بپوش.انقد مث افسرده ها حرف نزن خواهشا.همه چی که شوهر نیس

ببخشید ولی انگار لیاقتم ندارین حیف 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

شما زیادی ناشکریااا!!

کار داری.با درآمدت ماشین خریدی

حقوق داری

سنت زیاد نیست.مجردی و کلی وقت آزاد داری برا خوش گذروندن و درگیر بچه و کار خونه نیستی... چرا این خوبیارو نمیبینی

ازدواج هم بلاخره پیش میاد... قرار نیست تا ابد مجرد بمونی که

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
همه اطرافیان متاهل هستن یک جوری نگاه میکنن انگار ترشیدم 

قدر زندگیتو بدون بی سرخر داری زندگی می‌کنی ما که شوهر کردیم کجارا گرفتیم بخدا همین الان از دست شوهرم آنقدر سرمو زدم تو دیوار دارم میمیرم از سر درد

2706