2726
نمی‌دونم ولی زن های اسفندی آروم ، مهربون ، گاهی وقتا مرموز 😶 ، در کل خیلی دوستای خوبی هستن 

بله به شرطی که دوستاشونم خوب باشه بدی ببینن دیگه نمیشه درستش کرد

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوش بحال زنش 🙄 چند سالشه 🤣

۳۱ سالشه   

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
شوهر من اسفنده. صبوره خوش اخلاقه دست و دل بازه مهربونه فقط با عمل محبتشو نشون میده با زبون نه

دروغگو هم هست؟

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
اوهوم  و اینکه اعتماد به نفس ندارن زیاد

چرا بعضیاشون واقعا زیادم دارن

من ندارم ولی😔

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
منم ۳۱ 😏

عزیزدلم موفق باشی .زن داشت پارسال تازه   کورنا اومده بود  گرفت از دنیا رفت 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
محدود افرادی هستن که اعتماد به نفس دارن  چرا خب  چرا خودتو کم میبینی و نقطه ضعفاتو همش م ...

نمیدونم😖 شاید چون دچار اضطراب و استرسم همش

2706