2733
2739

شوهراشون رو نمیدونم چون مجردم و داماد اسفندی نداریم  

ولی داداشم اسفندی  خوش قلبه مهربون مثل کوه پشتته  ولی چیزی طبق میلش نباشه عصبانی میشه عجوله مثلا دیر اب بیاد براش یه کم عصبانی میشه  دست و دلباز جوری که داداشم کم میاره اخر ماه 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه اعتقاد ندارم

یه کلیپ از دکتر هلاکویی هم دیدم میگفت خیلی مسخره س اگه فکر کنیم ماه تولد رو آدما تاثیر داره. هر روز چند میلیون بچه یرتاسر جهان متولد میشن پس همه یه اخلاق و خصلت دارن؟!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من و دوس پسرم هر دو اسفندی هستیم😂😂هر دو تامون خیلی خیال پرداز و دمدمی مزاجیم ب شدت 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2738
جدی 

داداش من اسفندی هست اصلن دوروغ بلد نیست اینقد مهربون چشم پاک دست دل باز فقط یکم درون گراست 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
من و دوس پسرم هر دو اسفندی هستیم😂😂هر دو تامون خیلی خیال پرداز و دمدمی مزاجیم ب شدت 

دقیقا ما هم هر دو اسفندی بودیم کنار نیومدیم🤣🤣🤣🤣🤣 خیلی وقته کات

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2706