2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا من اعتقاد ندارم ولی همه دوستام در طول زندگی بین خرداد تا مردادی ان :/ فک کنم یه ارتباطاتی هست 😃

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399

به نظرم بی تاثیر نیست

ولی نمیشه گفت که مثلا خصوصیت مغرور بودن توی فلان ماه قطعا هست شاید یک سری اخلاق های مشترک متولدین اون ماه بیشترشون داشته باشن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

خیالپرداز دمدمی مزاج احساساتی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
اصولا کارییی و پولدار خیلی محبت پذیرند و محبت میکنن 

دقیقا خیلی کارین 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
خیلی زبون باز دورو دورغگو

من عموم اسفندیه خیلی دروغ میگه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

دکتر معروف اینستا من دیدم داشت حرف میزد مسخره کرد گفت این خرافات تمام 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2706