1874
2106

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

بگین لدفا عشقم اسفندیه چجوریه اخرای اسفند

خدایابیاموز به من که لحظه ها در گذرند.بیاموز به من که هیچ حالتی پایدار نیست.که سختیها و دلتنگیها  می گذرد.و در تمام این لحظه ها تو در کنار منی.دلم و آسمونی کن..
2124

والا من اعتقاد ندارم ولی همه دوستام در طول زندگی بین خرداد تا مردادی ان :/ فک کنم یه ارتباطاتی هست 😃

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399

به نظرم بی تاثیر نیست

ولی نمیشه گفت که مثلا خصوصیت مغرور بودن توی فلان ماه قطعا هست شاید یک سری اخلاق های مشترک متولدین اون ماه بیشترشون داشته باشن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2050
خیلی زبون باز دورو دورغگو

من عموم اسفندیه خیلی دروغ میگه....

دَردَم آمَد سوختَم... اَمٰا نَگُفتَم کِ بمٰان ...من طُ را بآ زور نَه، با دِل فَقط میـ خواستَم! 💔دِلَم یِه مُعجِزه میــ خوآد✨💫

دکتر معروف اینستا من دیدم داشت حرف میزد مسخره کرد گفت این خرافات تمام 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

شوهراشون رو نمیدونم چون مجردم و داماد اسفندی نداریم  

ولی داداشم اسفندی  خوش قلبه مهربون مثل کوه پشتته  ولی چیزی طبق میلش نباشه عصبانی میشه عجوله مثلا دیر اب بیاد براش یه کم عصبانی میشه  دست و دلباز جوری که داداشم کم میاره اخر ماه 

میخواهم ملکه ای باشم که با چشمان اغواگرش از پادشاه سرزمین رویاهایش دل میبرد
2051