2726

فیلم ارشاد کننده دهه شصتی

یکیش فیلم محمد رسول‌الله بود یکیم فیلم رابعه عدویه یه همچین چیزی

بعد این رابعه فکر کنم مال حدود هزار و خورده ای سال قبل بود که یه زن شرابخوار بود و می‌رقصید و بدون حجاب و... و شوهر داشت و شوهرش مرده بود و اینم مسلمون شد و کلا جوری بود که مثلا انگار قدیسه بود و همش نماز و قرآن می‌خواند و حاکم انداختش زندان و بهش آب نمی‌دادن اینم دستشو کشید رو دیوار زندان آب اومد بیرون از دیوار یعنی معجزه بود 

بعد منم رفته بودم تو فاز عرفان حدود دو سه ماه هی نماز و قرآن و همه جا حتی وقت خواب روسریمو سفت میبینم و بعد هی تو اتاق دستمو می‌کشیدم رو دیوار که آب بیاد 

آخرش اینقد آب نیومد پشیمون شدم و به راه خودم برگشتم 😅

منتظر اتفاقات خوبم 

جوگیر شدم جلوی همه روز خواستگاریم به همسرم گفتم عاشقتم 🤕

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو عروسی خواهرم با اهنگ لری سه پا  اروم کوردی رقصیدم
فیلمشم هست بین اون همه ادم که اروم میرقصیدن من کوردی شدید به طور غیر طبیعی🙃🙃🙃🙃🙃🙃

مه‌کانت کونجی دڵمه,زۆر نزیکی (خوا گیان❤️)
واااای الان منم خجالت کشیدم    

وای نگو یادم میاد حالم بد میشه🥴

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

من ترم چهار که بودم از یه پسره خوشم میومد😁من محجبه و سر به راه،اون پسره موهاش تماما ژل و دم اسبی🥴🥴🥴🥴

نه از اون دست برمیداستم نه میخواستم مدل خودمو ترک کنم

چه تیپای عحیب غریبی زدم بماند 🥴چه حرکات عحیبی زدم بماند🥴

خودشم آخرش فهمید ولی من کله م خورد به سنگ دیگه جوابشو ندادم😅

مشکلش چیه؟

مشکلی نداره واقعا اخه مادرم دلخور شد گفت میگن دختره هوله

تو عروسی خواهرم با اهنگ لری سه پا  اروم کوردی رقصیدم فیلمشم هست بین اون همه ادم که اروم میرقصی ...

الهی کاش کلا حافظه همه فامیل اون قسمتا رو که نوجوون توشه پاک کنه

منتظر اتفاقات خوبم 
وای خدا نصیب نکنه 😁😂😂

🤕🤕🤕🧡🧡🧡🙏🙏🙏

الانم تا یه چیزی میشه همسرم میگه عاشقتم داره ادای منو در میاره بیشعور😐

تازه نامزد کرده بودیم اولین بار بود منو برد خونشون من خجالت میکشیدم پدرشوهرم گفت خوب عروس گلم یه حرفی چیزی بزن انقد اروم نباش.منم مخم رگ به رگ شد نمیدونم چی شد اومدم بگم من خجالت میکشمو اینا.درشدم گفتم من نمیتوانم صحبت کنم  

خاک تو سروم

برادرشوهرم گفت بتوان  

تا۳روز گریه میکردم

مامانم گاهی دلداریم میداد گاهی میگفت دختر بی صاحاب تو همش درحال ور زدنی چطور نمیتوانستی.منم بدتر عر میزدم

چقد زشت شد  

2706