2726

من یه خواستگا دارم ۱۹ سالمه مامان بابام هی بزور میگن باهاش ازدواج کن نه که زورم کننا میدونی خونه رو جهنم می کنن که من زن اون شم بهم پول نمیدن هیچی برام نمیخرن کلاس رانندگی نمی نویسن هی هم میگن شوهر کن پسر خوبیه گیرت نمیاد الان بابام اومد تو اتافم نا منظم بوذ برگشته جدی میگه شوهر کنی بهتره ظهرم میگه برو گمشو شوهر کن خستم کردی خسته شدم به خدا از دستشون دختر نمیخواید نزاید تو رو خدا اگه فهمیدی بچه اوتن دختره و عقاید سمی عین مامان بابای من دارید سقط  یه افسرده ی عصبی بزرگ کردن که حالش از خودشو شماها بهم بخوره هنر نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور که تو میگی فرار کن برو فقط ازدواج کن اگه پسر خوبیه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2728
به نظر منم شوهر کنی از دست این پدر و مادر خلاص شی بهتره🙄

پسر رو دوست ندارم زشته و سیاهه مدرکش دیپلمه خیر سرم میخواستم شوهرم درس خونده باشه هیچ جوره دوسش ندارم

پسر رو دوست ندارم زشته و سیاهه مدرکش دیپلمه خیر سرم میخواستم شوهرم درس خونده باشه هیچ جوره دوسش ندار ...

خودت بخون خوب بگو میخوام درس بخونم برو دانشگاه دولتی یه دانشگاهی غیر از شهر خودتون 

پسر خوبیه یعنی مامان بابام میگن خوبه اونا از نظرشون خودشون بنده های برگزیده ی خدا هستن

یکم اشنا شو باهاش شاید اوکی بود چون هرچی بمونی بیشتر اذیت میشی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
پسر رو دوست ندارم زشته و سیاهه مدرکش دیپلمه خیر سرم میخواستم شوهرم درس خونده باشه هیچ جوره دوسش ندار ...

پس بیخی

2706