2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعضی وقتا نباید زندگیتو بر اساس حرف مشاور پیش ببری  ولش کن بابا هرچی گفته  خودت شوهرتو ب ...

اخه اذيتم ميكنه مدام ميگه بي عرضه وخودش رو برتر ميدونه همش ميگه تو حاليت نيست و خونواده اش رو ميكوبه تو سرم 

خودشيفتگي تا اون جايي كه من ميدونم درمان داره و تعديل ميشه سخته خيلي ولي نشد نداره بعدم اختلال شخص ...

درمان با تعدیل فرق داره

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2738
به نظرم با چند نفر ديگه هم صحبت كن انقدر حال و وخيم نيست نترس عزيزدلم

اخه ي چيزي گفت ميتر سم گفت اين افراد معمولا خيانت ميكنن اخه من از شوهرم چند نمونه رفتارهاي مشكوك ديدم و به من گفت تو مشكوكي و اصلا قبول نميكنه  نكنه داره خيانت ميكنه من دو تا بچه دارم و الان سر دروغش دعوا كرديم منو پرت كرد بيرون از خونه دو ماهه خونه مادرم هستم

درمان با تعدیل فرق داره

بله ميدونم فرق داره

ايشون اگر قبول كنن درمان بشن و درمانگرشون كاربلد باشه

اول رفتاراشون تعديل ميشه و اگر درمان رو ادامه بدن حتي درمان هم ميشن

بر اساس شنيده هام عرض ميكنم❤️

باید راضیش کنی بره مشاوره میشه بپرسم چ علایمی داره

همش خودشو برتر ميبينه و ميگه تو دنيا هيچ كس عقل منو نداره 

منو مدام تحقير ميكنه و دنبال تاييد ديگرانه مثلا پول بده بهش بگن تو بزرگ خوانواده هستي و شكاكه و اگه خوذش كاري كنه اصلا قبول نميكنه

بله ميدونم فرق داره ايشون اگر قبول كنن درمان بشن و درمانگرشون كاربلد باشه اول رفتاراشون تعديل ميشه ...

راست ميگي اميدوار بشم بهم گفت مشاور كه فقط به خاطر بچه هات باهاش بساز و ازش پول بگير

همش خودشو برتر ميبينه و ميگه تو دنيا هيچ كس عقل منو نداره  منو مدام تحقير ميكنه و دنبال تاييد ...

چ سخت.... ببخشید خودشیفته با شخصیت نمایشی فرق داره؟؟

اینجور شخصیتا سخت قبول میکنن ک مشکل دارن

2706