2410
2553
عنوان

تاحالا شده برید رستوران بعد موقع حساب کردن هنگگگ کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 80 پست

ما اونروز رفتیم شیر پسته خوردیم شد صد تومن مزه خیلی بدی داشت نتونستیم بخوریم الکی پولمون رفت البته زیادم نبود ولی حرص خوردم 

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دوتا موز بود دوتا سیب دوتا خیار

پول جاشم حساب میکنی دیگه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2456
با شوهرم رفتیم خرید لباس واسه عروسی برادرش ناهار خوردیم تویه رستوران خیلی معمولی ۸۰۰ تومن شد ۵ سال پ ...

اونجا سکته نکردی مگه اب طلا دادن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

هعی همینه دیگه🙂

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
دس رو دلم نذار  منم با دوستام رفتم کافه  همه قهوه سفارش دادیم  ی ۲۵۰ پیدا شدم اومد ...

هیییی 

والا منو شوهرم زیاد میریم ولی ایندفعه پول نداشتیم مثلاً گفتیم بریم شام نخوریم کم خرج بشه

2714

اینا ب کنار همه میوه رو خوردی یا کلاس گذاشتی خواهر قلیون تا ته کشیدی یا نصف ولش کردی خداکنه ته همه چی رو دراورده باشی

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین

بله يه بار يه رستوراني رفتيم كه سلف سرويس داشت

دفعه هاي قبل كه رفته بوديم رو غذا حساب كردن سلفشون رو، 

بار اخري كه رفتيم فكر كرديم مثل قبلناست كلي چيز ميز اورديم سر ميزمون😁

موقع حساب كردن تمام اون بشقابايي كه اورده بوديم رو جدا حساب كردن😆

2706