2733
2734
عنوان

فولیکول ۱۴ 😐

9540 بازدید | 32 پست

روز ۱۱پریودی سونو دادم امروز ۱۴هست دوتا امپول ازادسازی نوشت دکتر یکی امروز یکی فردا یعنی باردار میشیم 

💕💙"تو" مالک تمام احساسم هستی عشقم💙💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم چند وقته اقدامی؟ مشکل شما کوچیک بودن تخمک هاست بنظرم با طب سنتی میتونید تخمک هاتون رو بزرگ کنید ...

من ۸ماهه عروسی کردم ۴ماه پیش تویه ۸هفته سقط شد گفتن پوج بوده الان چهارماهه از سقطم میگذره ک دوباره میخام اقدام کنم

با طب سنتی چجوری فولیکلام رو خوب کنم

من ۸ماهه عروسی کردم ۴ماه پیش تویه ۸هفته سقط شد گفتن پوج بوده الان چهارماهه از سقطم میگذره ک دوباره م ...

خب پس دوباره اقدام کن خدایی نکرده اگر شش ماه اقدام کردی نشد اونوقت یکسری گیاه هست که فولیکول رو قوی میکنه که تحت نظر دکتر طب سنتی باش اون تجویز کنه.من خودم تخمک گذاری نداشتم با طب سنتی اوکی شدم.من فکر کردم چند ماهه اقدام کردی نشدی....

خب پس دوباره اقدام کن خدایی نکرده اگر شش ماه اقدام کردی نشد اونوقت یکسری گیاه هست که فولیکول رو قوی ...

اوکی مرسی گلم چشم حتما

2738

دکتر بهت لتروزول یا پروژسترون نداد؟؟؟؟؟؟اخه ۱۵ معمولا نمیگن آمپول بزنی .به من لتروزول دادو پروژسترون .ماهه پیش منم فولی ۱۵ بود گفت تنبلی تخمدان داری

خدای مهربون دوستت دارم.  ممنونم برای فرشته ی تو دلم هزار بار شکرت.لا حول ولا 
دکتر بهت لتروزول یا پروژسترون نداد؟؟؟؟؟؟اخه ۱۵ معمولا نمیگن آمپول بزنی .به من لتروزول دادو پروژسترون ...

چرا لتروزل داد از روز سوم خوردم تا ۵شب روزی دوتا 

روز هشتم امپول هاش زدم روز نهم هم امپول هاش زدم

روز یازدهم سونو دادم فولی ۱۴داشتم گفت پنجاه پنجاهه میخای ازادسازی کنم امپول بزنم شدشد اگر نشد ماه بعدی بیا دارو قوی تربدم

گفتم امپول بزن پناه برخدا همون روز یدونه امپول زدم امروزم یه امپول 

دوروز بعدم که میشه روز چهاردهم گفت اقدام کن

دکتر بهت لتروزول یا پروژسترون نداد؟؟؟؟؟؟اخه ۱۵ معمولا نمیگن آمپول بزنی .به من لتروزول دادو پروژسترون ...

بعد تو باردار شدی ؟

از سونو عکس دادم یعنی منم تنبلی دارم؟😥

چند وقت اقدامی چرا من هرچی از سونوگرافی ودکترم میپرسم تنبلی دارم چیزی نمیگن 

چند وقت اقدامی چرا من هرچی از سونوگرافی ودکترم میپرسم تنبلی دارم چیزی نمیگن 

عزیزم ببخش دیر جواب دادم آنلاین نبودم. من ۴ ماهه اقدامم ولی این ماهه اول که قرص و آمپول میخام بزنم. وقتی سونو گرافیمو دید گفت تنبلی تخمدان داری یعنی از روی سایز فولیکولم

خدای مهربون دوستت دارم.  ممنونم برای فرشته ی تو دلم هزار بار شکرت.لا حول ولا 
2706