2733
2734
عنوان

اینا علائم کروناعه؟

107 بازدید | 20 پست

سرم درد میکنه ولی خیلی کم 

سنگینه یکم هم سرم هم چشمام

ته گلوم درذ میکرد استامینوفن خوردم درد نمیکنه دیگ

تب ندارم داغم فقط

بدنمم درد میکنه 

اشتهامم مث همیشس کم نیس

اینا علائم کروناس یا نه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدوبیست درصد داری عزیز .نگران نباش خوب میشی اب ولرم باعسل بالیموی تازه هریه ساعت.تاخوب نشدی قطعش نکن

عه 

خفیفشه یعنی؟

چون خیلی قابل تحمله

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731

احتمالش هست اگ بویاییتوازدست بدی یاچشاییتو شک نکن گرفتی 

بدنتو تقویت کن 

لعاب دانه به برای گلو خوبه 

دمنوش بابونه و دمنوش برگ به برای تقویت سیستم ایمنی بدنت خوبه 

چرک خسک کن آموکسی سیلین دوتا باهم بخور بعد غذا 

بعداز اون هر۶ ساعت یکی بخور ک ب جاهای باریک نکشه فوری خوب بشی 

استراحت کن اصلا کار نکنی بهتره

میوه فراوون بخور 

لوبیا پلو عدس پلو 

سوپ مایعات گرم بخور 

لیمو توغذات اضافه کن 

بدون غذا دارو بهت جواب نمیده تغذیه خیلی مهمه

احتمالش هست اگ بویاییتوازدست بدی یاچشاییتو شک نکن گرفتی  بدنتو تقویت کن  لعاب دانه به ...

نه بویایی چشایی دارم فعلا

فداااات شم مرسی عزیزم🥺🥺🥺🥺

نه بویایی چشایی دارم فعلا فداااات شم مرسی عزیزم🥺🥺🥺🥺

قربونت اولش ک ازدست نمیدی اخراش ازدست میدی بعد برمیگرده 

اما شک کن شاید باشه 

چیزایی ک گفتم انجام بدی زود خوب میشی 

برای بدن دردت هم  فقط استامینوفن بخور اگ تحملش سخت بود شیاف دیکلوفناک بزن.مسکن دیگه ابدا نزن ک باویروس ممکنه واکنش دیگه ای نشون بده سیستم عصبیتو مختل میکنه

2738
گوشت میخوری تمام چربیاشو دور بریز ک اگه چربی بخوری پدرت درمیاد به یه وضعی میفتی ک نگم برات

جدی حتماااا خوبشد گفتی

قربونت اولش ک ازدست نمیدی اخراش ازدست میدی بعد برمیگرده  اما شک کن شاید باشه  چیزایی ک گ ...

چشم

فعلا که قابل تحمله

نه بویایی چشایی دارم فعلا فداااات شم مرسی عزیزم🥺🥺🥺🥺

شیرینی جات تا زمان درمان کامل اصلا نخور ک گلبولای سفیدتو ازکار میندازه 

گلبول سفید وظیفش مبارزه با عفونت و ویروسو ایناس

اگ اون ازکار بیفته ویروس بدجور ب بدنت حمله میکنه

ابمیوه های شکر دار کارخانه ای اصلا نخور دلستر نوشابه تعطیل کن ابمیوه دستی توخونه درست کن بدون شکر عالیه

شیرینی جات تا زمان درمان کامل اصلا نخور ک گلبولای سفیدتو ازکار میندازه  گلبول سفید وظیفش مبارز ...

وااای من همین الان شرینی جات خوردم نمیخورم دیگع 

اره حتما ابمیوه طبیعی میخورم

مرسی عزیز دلم خیلی لطف کردی💗

2706