2726
عنوان

مهمونی کوچیک خانوادگی

434 بازدید | 37 پست

بعد از چند ماه که مامانم رو ندیدیم گفتم حالا که یه هفتس هر دو خانواده خونه بودیم و جایی نرفتیم دو روز بیان خونمون هر دو تهرانیم اما خیلی اهل رعایت هستیم

حالا از ذوقم نمیدونم بعد از چند ماه چه غذاهایی درست کنم پیشنهادی دارید؟

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه وعدش جوجه باشه دو تا شام دو تا ناهار شما دوست دارید میرید مهمونی چه غذاهایی باشه؟

من دوست دارم همیشه کنار غذا سوپ و چیزایی مثل کتلت و یا کوکو سبزی یا ته چین تک نفره و اینا باشه از خود غذای اصلی بیشتر میخورمشون از انواع سالادم استقبال میکنم 😅

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
من هر وقت مامانم میاد طفلی خودش میره تو آشپزخونه و ناهار شام درست میکنه😅

الهی

خدا خیرش بده

من نمیذارم مامانم کاری کنه

خودشم خیلی اهلش نیست

من دوست دارم همیشه کنار غذا سوپ و چیزایی مثل کتلت و یا کوکو سبزی یا ته چین تک نفره و اینا باشه از خو ...

چه خوب 

منم عاشق سوپم

درست میگید قبل از غذا خیلی می چسبه

مگه مادرتون نیست چرا میخوایید دوتا خورشت تو ی روز درست کنید؟ من فسنجونو ترجیح میدم

بله فقط مامان و بابام

اخه چند ماهه ندیدمشون

بعد خودم خیلی سختمه یه مدل غذا

بله قورمه خوبه یه وعده  مثلا قورمه با فسنجون یا قورمه با قیمه کدوم خوبتره؟

نطر من اینه اگه میخواید دو جور غذا بذارید بهتره یه نوع خورشتی باشه و یه نوع پلویی یا نونی .

دو نوع از یک مدل غذا رو خودم سرو نمیکنم البته فقط نظر شخصی منه ها ببخشید ❤

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2706