2737
2734

از اشناهای یکی دوستام چند روز پیش اومد توی جمعمون بعد اوایل یه دختر خوب به نظر میرسید ولی یکم که گذشت از خودش یه چیزایی میگفت که هممون مات بودیم از دوسپسراش و میگفت که چند بار خودکشی کرده و نمرده و رگشو زده و فلان امروز هم اومد یهو بازم شروع کرد یه چیزای بسیار بسیار بدتر میگف براش خیلی عادی بود جلو ما به یکی از دوسپسراش زنگ زد یه حرفای بی ادبانه ای میگفتن بعد از غلطایی که تو خونه ی دوسپراش کرده می گف ما هر چی میگفتیم برو پی کارت نمیرفت اخرش ما پاشدیم رفتیم 

فقط ۱۵ سالش بود 

فقط نیخوام بگم جامعه خیلی عوض شده دخترا خیلی با هم فرق میکنن اونایی که بد ان ابروی خوبا رو هم میبرن من با اینکه یه سال ازش بزرگترم ولی اصلا کاراشو درک نمی کردم 

ارزو می کنم یه روزی بیاد که همه ی فساد ها از دنیا پاک شه

🙏🙏

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چقدر خوب که تو دختر عاقلی هستی بهت افتخار میکنم❤

چرا فکر می کنم مامانشی ؟🤣🤣

بعضی وقت ها به جای جروبحث کردن ،فقط به طرف نگاه می کنم و تعجب می کنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور تو کله ی به این کوچیکی جا شده...

اون‌۱۵ سالشه تویه سال بزرگتری بعد دانشجویی ؟ 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706