2737
2734
عنوان

انقدر حوصلم سررفته پاشدم رفتم خونه همسایمون 😁چیکارمیکنیدشما

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اصلا همسایه های واحد ها رو نمیشناسم

سه سالم هست اینجام

به نظر رفت و امد با همسابه جالب و قشنگ نیست

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2728
من اصلا همسایه های واحد ها رو نمیشناسم سه سالم هست اینجام به نظر رفت و امد با همسابه جالب و قشنگ ن ...

چ بد🥺سلام علیکم نداری؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
..من که اصلن با همسایه رفت و امد ندارم ۶ساله توی خونمم همسایه ها رو نمیشناسم..همش توی خونم..تازه امس ...

خب من بچه ندارم همسایمون اومده قبلا خونمون خون گرمه مثلا سفره یاچیزی بخاد ازم میگیره

2738
آخ خوش به حالت منم به خاطر کار همسرم شهر غریبم ای کاش کارش مشهد بود هفته ای یه بار میرفتم حرم روحیه ...

منم خیلی دوست داشتم مشهد بودم.‌‌کنار حرم🥺

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
مشهد

هروقت رفتی حرم سلام منو ب امام رضا برسون

التماس منم بکن ب اقا

اسمم صباست.

التماس دعا

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
چ بد🥺سلام علیکم نداری؟

براتون دعا کردم  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2706