2733
2734
عنوان

قرعه کشی سایپا برنده شدم بیایین

5969 بازدید | 35 پست

سلام خانما  

هفته پیش ساینا برنده شدم قیمتشو ۷۱میلیون زده اینو الان باید بدم بعد چقدرشو باید موقع تحویل پرداخت کنم؟

انگار میگن قیمت ماشین موقع تحویل هرچقد بود باید مابهتفاوتشو باید بدم . 

آخه این چه قرعه کشیه ؟؟ چه فرقی کرد با بازار😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما دوماه پیش بردیم ۶۵ تومن اولش دادیم تا ۴۸یا۷۲ ساعت فرصت داری پول اولیه شو بدی بعد عید تحویل میدن باید ۶۵ تومنم بدیم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
ما دوماه پیش بردیم ۶۵ تومن اولش دادیم تا ۴۸یا۷۲ ساعت فرصت داری پول اولیه شو بدی بعد عید تحویل میدن ب ...

آخه انگار نوشته قیمت روز خودرو .ینی زمان تحویل قیمت هرچقد باشه  باید بقیشو بدی

آخه انگار نوشته قیمت روز خودرو .ینی زمان تحویل هرچقد باشه قیمت ماشین باید بقیشو بدی

نمیدونم ولی همسرم که پولو داده بود پرسیده بود گفتن موقعه تحویل ۶۵ تومنم باید بده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706