2737
2734
عنوان

چرا انقدر اکثرتون انقدر فکر مردا و شوهرا و اقایونید!!

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 37 پست
چون تو عزت نفس داری♥️

جووون مرسی عسل بانو 😅

شوهرم همیشه میگه خیلی از زن لوس بدم میومد خدایا چه کار خوبی کردم زنم لوس نیست 

گاهی زن پسر خالشومسخره میکنه میگه مثل وزغ فقط میچسبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکم زیاد یخ نیستی !یا سبک   زندگی همه چی به یورته رو برگزیدی که آفرین بهت

ببین کلا اینجوریم یعنی دیدم مادرم همش چسب بابام بود ی پشه میومد تو خونه وابسته اش میشد میشست براش گریه میکرد من معکوس شدم گاهی مثلا یکم تصنعی قربون صدقه شوهرم میرم حالا برعکس شوهر من خیلی احساسیه همش میگه اره سر کار داشتم فکر میکردم 

شعر مینویسه میفرسته از این پیامابی که تو اینستاگرام عاشقانه هست و اینا ولی من اصلا اهل این کار نیستم 😅

ببین کلا اینجوریم یعنی دیدم مادرم همش چسب بابام بود ی پشه میومد تو خونه وابسته اش میشد میشست براش گر ...

چقدر شبیه منی ولی میگن بهم اشتباه میکنی پسرا انینطوری دوست ندارن😂

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2738
جووون مرسی عسل بانو 😅 شوهرم همیشه میگه خیلی از زن لوس بدم میومد خدایا چه کار خوبی کردم زنم لوس نیس ...

حالا مسخره کردن بقیه چندان کار جالبی نیست که میای اینجا هم تعریف میکنی گلم.یه مرد با شخصیت به بدترین زن هم توهین نمیکنه😐

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ببین کلا اینجوریم یعنی دیدم مادرم همش چسب بابام بود ی پشه میومد تو خونه وابسته اش میشد میشست براش گر ...

خیلی خوبه وابسته نشدن.. من مجردم ولی متاسفانه وابسته دوستام میشم میشه کمک کنی وابسته گیو بزارم کنار...

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
حالا مسخره کردن بقیه چندان کار جالبی نیست که میای اینجا هم تعریف میکنی گلم.یه مرد با شخصیت به بدترین ...

😂😂😂😂😂😂عاشقت شدم رفت

لایک به امضات😂😂😂

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
2706