2703
2553
عنوان

بدترین حرفی که از نی نی سایتیا شنیدین چی بود، 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 5703 بازدید | 482 پست
استاد مخ زنی.مادربزرگ حواسش به نوه هایش هس.تو هم حواست باشه ها

😐😐😐😐توروخدا بسع دیگ ایناچیع میگین😐😐😐😐😐😐

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
تازشم من از اون پسرا نیستم که دختر باز باشم  و رابطه پنهانی .   تو زندگیم یدونه دخت ...

متاسفم واسع اونایی ک الان دارن تهمت میزنن😐😐😐😐

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم واسع اونایی ک الان دارن تهمت میزنن😐😐😐😐

خب روزگار همینطوره 😂

تهمت در زندگی همیشه هست 

من یه پسرم. کارم شاد کردن دل  و خنداندن آدماست.💖💖 برام دعا کنین در این مسیر موفق بشم . 
2456
2714

یکبار یکی چن سال پیش تاپیک زد برای بار اول همسرم منو.کتک زد .همه کاربر ریختن رو  سرش که فقط طلاق..منم.گفتم چرا زود میگین طلاق ائل اسی باید مسئله رو.حل کنه اکه نشد بعد راههای دیکه

یک کاربری بهم توپید که اره تو از بس از همسرت کتک خوردی برات عادی شده...در صورتی کع اصلا چنین چیزی نیست..خیلی دلم شکست و هیچوقت نمیبخشم...اما مطمئنم تو زندگیش نتیچه این حرف زشتشو میبینه

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤

یه بی‌شعور گفت تو مادر نیستی ایشالا خبر مرگت رو بیارن 💔فقط به خاطر اینکه به همسر سابقم باج ندادم کلی فحش و نفرین کرد هیچ وقت نمی بخشمش و آهی از ته دل براش کشیدم که امیدوارم زندگیشو کن فیکون کنه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

تاپیک زدم پرسیدم برا طلاق باید چکنم؟ خندید گفت کتک خوردی, برو پزشکی قانونی. 🤐قلبم مچاله شد از بی رحمی هم جتس خودم ک مسخرم کرد چون شوهرم گاهی دست بزن داره. الهی, هیچوقت سرش نیاد. ولی, قلب من شکست. مگه گند اخلاقی همسرم دسته منه؟ 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

از اون جمله ی همه ی سرطانی ها می میرن خیلی بدم اومد... 

اخه نمی گن شاید یه بنده خدا که درگیر سرطان باشه ببینه🥴🥴🥴

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

یه بار یه واقعیتی را اینجا می گفتم یکی از کار برا گفت دروعه  هیچ وقت تو تاپیکاش نمی رم هیچ وقت  هم نمیبخشمش چون من خیلی بدم از دروغ میاد هیچ وقت دروغ نمی گم حتی آگه به ضررم باشه..

خیار مشهدیم تعلیق شدم...... یادمان باشد قضاوت نکنیم..برا شادی روح شوهرم صلوات بفرست ممنون میشم
2706