2733
2734

سلام دوستان

من ۳۹ سالم هست و دو تا سقط داشتم اولی بارداری پوچ و دومی هم توقف رشد در هفته ۸ بعد از اون جرات بارداری نداشتم تا بتونم دلیلشو پیدا کنم بعد از جستجو تونستم از دکتر رزاقی وقت بگیرم که اسفند ۹۹ کلیه آزمایشهای سقط مکرر را انجام دادم حتی رزاقی تشخیص سپتوم هم داد و چون تا خرداد امسال ایران نبودن من تو این فاصله حتی عکس رنگی رحم هم انجام دادم ولی سپتوم در عکس رنگی مشخص نبود به هر حال صبر کردم تا دکتر رزاقی اومدن و با نظرشون اول تیرماه هیسترو شدم و سپتوم  ۲ میلیمتری داشتم که برداشتن

در آزمایشها مشکل ایمنی- انعقادی داشتم که از ۱۰ تیر به مدت هشت هفته باید پردنیزولون مصرف کنم، قرص استرومارین و مدروکسی پرژوسترون هم تجویز کردن که فقط در مدت مصرف استرومارین استفاده کنم، به محض بارداری باید انوکساپارین ، شیاف سیکلوژیت، دو فاستون بخورم و بعد هم سرم آی وی ای جی

برای بهتر شدن کیفیت تخمک هم کیوکوتن، اووابوست، ویتامین D، امگا۳ و نوروبیون مصرف میکنم

سلام عزیزم شما پیش دکتر رزاقی میرید؟ میشه بگید چطور وقت میگیرید؟

سلام عزیزم بله مریض دکتر رزاقی هستم باید دوشنبه ها بین ساعت ۲ تا ۳ تماس بگیرید البته خیلی مشغوله ولی حتی شده بعد ۳ هم زنگ بزنید احتمالا وقت میدن شماره تماسشون ۲۲۷۲۹۷۵۲ هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بله مریض دکتر رزاقی هستم باید دوشنبه ها بین ساعت ۲ تا ۳ تماس بگیرید البته خیلی مشغول ...

مرسی که جواب دادی عزیزم

خود دکتر تا کی میمونن؟

مثل قبل میرن خارج از کشور؟

دیر به دیر وقت میدن؟

2731
مرسی که جواب دادی عزیزم خود دکتر تا کی میمونن؟ مثل قبل میرن خارج از کشور؟ دیر به دیر وقت میدن؟

خواهش میکنم دکتر از اسفند پارسال رفت تا خرداد امسال نمیدونم دوباره کی میرن .... فکر نمیکنم دیر وقت بده احتمالا تا یکی دو هفته بعدش میتونید وقت بگیرید

سلام هزیزم شما مشکلتون حل شد بادکتر رزاقی؟؟

سلام عزیزم‌، تبریک میگم به سلامتی انشالله نی نی رو صحیح و سلامت به دنیا بیاری 🥰

من تحت درمانم و هنوز اقدام نکردم مشکل ایمنی و انعقادی داشتم منتظر مجوز دکترم برای اقدام

شما هم با دکتر رزاقی باردار شدید؟

سلام عزیزم‌، تبریک میگم به سلامتی انشالله نی نی رو صحیح و سلامت به دنیا بیاری 🥰 من ...

سلام عزیزم 

من همسن شما هستم

و دیروز برای اولین بار با دکتر رزاقی ویزیت شدم

آزمایش های کامل سی دی مارکر برام نوشت

فردا باید برم انجام بدم

کاش توی واتساپ باهم درارتباط باشیم حالا که شرایطمون مثل هن هست

میشه برای برآورده شدن حاجتم یک  *صلوات*  بفرستید 🌹🙏
2738
سلام عزیزم‌، تبریک میگم به سلامتی انشالله نی نی رو صحیح و سلامت به دنیا بیاری 🥰 من ...

سلام عشقم من هنوز دکتر رزاقی ویزیت نشدم و با دارنیست این تیرو بعداز جواب آزمایش مثبت گزاشتم ک متاسفانه نموند حالا میخام برم دکتر رزاقی چون برای بار دومه ک ب تام 100 میشه ولی 2ردز بعدمیادپایین و خونریزی یعنی مشکل منم ایمنی؟؟؟هزینه آزمایشات برا منی ک بیمه هم نیستم خیلیه؟؟ ببخش خیلی سوال دارم

سلام عزیزم  من همسن شما هستم و دیروز برای اولین بار با دکتر رزاقی ویزیت شدم آزمایش های کامل ...

دکتر رزاقی ک نوبت نمیده خواهش میکنم  بیاواتس آپ منم شرایط شما رو دارم میخام آزمایش هارو بدم

دکتر رزاقی ک نوبت نمیده خواهش میکنم  بیاواتس آپ منم شرایط شما رو دارم میخام آزمایش هارو بدم

شماره تون رو تو خصوصی واسم بفرستید ۱ گروه بزنیم شاید کمکی بشه 

سلام عشقم من هنوز دکتر رزاقی ویزیت نشدم و با دارنیست این تیرو بعداز جواب آزمایش مثبت گزاشتم ک متاسفا ...

سلام
دقیییییقن  منم همینطور هستم که بتام میره بالا و بعد میاد پایین
آزمایش هام شد چهار و دویست

میشه برای برآورده شدن حاجتم یک  *صلوات*  بفرستید 🌹🙏
شماره تون رو تو خصوصی واسم بفرستید ۱ گروه بزنیم شاید کمکی بشه 

سلام عزیزم در خواست دوستی دادم قبول میکنی لطفا

منم مشکل ایمنی دارم میخواستم برم  رزاقی که گفتن امسال نیومد 

عارفی هم ویزیتم نکرد گفت چون پیش من ای وی اف 

نکردی دارو نمیتونم بدم .مجبور شدم رفتم فروتن که ایشونم حرف عارفی رو زد نمیدونم چیکار کنم سنمم بالاست نمیتونم 

بیشتر از این صبر کنم

الهی و ربی من لی غیرک
2706