2733
2734
عنوان

مردم مردا قدیم به خدا

437 بازدید | 12 پست

نه خیانت میکردنه چیزی خرج خونشم بی منت میداد وظیفه خودش میدونست ولی مردا الان چی نصفشون دنبال زن کارمندن تازه تو کارخونه هم کمک نمیکنن اون زنی هم که سرکار نباش دیگه بیچارست چون شوهر هرریال پولی که میده فکرمیکنه لطف چی شد که به اینجا رسیدیم ?اره زن مستقل عالیه اما به اونم فشار میاد کسی بیاد خونش کثیف باش همه از زن عیب میگیرن یه نفربه شوهر خورده نمیگیره چرا همیشه به ما زنا ظلم مبشه چه سرکار باشیم چه نباشیم اخه?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😳😳😳

مردای قدیم خوب نبودن ، شما فکرت قدیمی مونده .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2731

اره قبلا زن بودن کافی بود زن براشون ب معنی زیبایی بود و تمام 

ن مثه الان پر ژل تزریق و اینا همه چی طبیعی خوشگل بود البته قدیم خیانت و چند همسری بود ن ب شدت خیانت های الان

مردای قدیمی مرد های خوبی نبودن فقط ما پیریشونو دیدیم زناشون اینقدر بساز و قانع بودن که به اینجا رسیدن الان همه فکر میکنن خوبی از اونا بوده

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤
2738

مردای قدیم خیانت نمیکردن هوو میاوردن 

مردای قدیم برا خرج و مخارج زن خرج نمیکردن فقط برا خوراک خرج میکردن اونم چون خودشون گشنشون میشد 

مردای جدید از مردای قدیم بهترن 

ولی جدیدا چون زنا تو سری خور نیستن برا همون زیاد مشکل پیش میاد

اره قبلا زن بودن کافی بود زن براشون ب معنی زیبایی بود و تمام  ن مثه الان پر ژل تزریق و اینا هم ...

اونموقع چندهمسربود ولی خیلی کم ولی الان واقعا خیانت زیاد شده خیلی زیاد

مردای قدیم خیانت نمیکردن هوو میاوردن  مردای قدیم برا خرج و مخارج زن خرج نمیکردن فقط برا خوراک ...

من مردا قدیم اطرافیان خودم مثل عمو بابام دایی همه شون خیلی به زناشون اهمییت میدن حتی دارایی شونم به نام زناشونه

من مردا قدیم اطرافیان خودم مثل عمو بابام دایی همه شون خیلی به زناشون اهمییت میدن حتی دارایی شونم به ...

اطرافیان شما اینجوریه وگرنه نود درصد مردای قدیم آش دهن سوزی نیستن 

مردای قدیم حتی به نیاز جنسی خانوماشونم توجه نداشتن چه برسه به بقیه ی مسائل  

زدن دارایی به اسم همسر هم وظیفشونه بلاخره جلوی پیشرفت همسرشونو با خانه دار کردنشون گرفتن باید یجوری این پسرفتو جبران کنن دیگه