2737
2734
عنوان

دارم میرم کراتین کنم امروز

1298 بازدید | 60 پست

بچه ها کسی انجام داده 

من موهام بیش از حد داغون و خرابه 

جوری که باید کلا کچل کنم خخخخخ 

بلندم هس 

رفتم موهامو دید گفت میکنمش مثل ابریشم 

همونجا هم ی خانومی بود موهاش افتضاححححح بوده 

ولی زمانی ک من رفتم اینقدرررر لخت و باحال شده بود 

کیا رفتن کراتین؟؟؟ چطوره؟؟ راضی هستید؟؟, 

گفت هروقت رشد ریشه داشتی بیا 

البته برا رشد ریشه هزینه اش خیلی خیلی کم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

من کردم خیلییی راضیم

فقط باید خوب کار کنه که ریشه موت صدمه نبینه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راستع میگن ریزش مو میگیزی

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱

الان داري ميري؟ ما ب مشتري ميگيم صب بياد شب ميره خونه 

عاليه كراتين اگه جاي خوب بري

🔥😈🤖  n  v  •  s  •  b  l  e  •                                         💁🏻‍♀️Devil hard invincibile and brave as a lion
2738
من کردم خیلییی راضیم فقط باید خوب کار کنه که ریشه موت صدمه نبینه

میگن کارش خیلی خوبه اینجا 

برای شما چقدر موند؟؟؟؟ 

موهات تا چ حد خراب بود؟؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

عه

تهرانی؟

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
من کردم خیلییی راضیم فقط باید خوب کار کنه که ریشه موت صدمه نبینه

کراتین خیلی شلاقی میشن موها؟

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

تا جایی که میدونم کراتین اونقدرت درمانی نیست و صرفا جهت صاف کردن مو هست

اگه درمانی میخوای بوتاکس و شیر مو و … خوبن

من کراتین کردم راضی بودم برای صافی نه جهت درمانی

فقط حواست باشه جای معتبر بری که موادش خوب باشه

الان داري ميري؟ ما ب مشتري ميگيم صب بياد شد ميره خونه  عاليه كراتين اگه جاي خوب بري

گفت تا آخر شب هستی 

نزدیک ب پنج ساعت گفت طول می‌کشه 

البته می‌خوام ی کم کوتاه کنم ک هم هزینه اش کمتر بشه هم زودتر تموم بشه 

ببخشید شما می‌دونی هزینه عرف این کار چنده 

ب من گفته دوتومن تا سه

2706