2410
2553
عنوان

چرا تو خواب اینطوریم

178 بازدید | 12 پست

بچه ها من هرشب بلا استثنا از جام بلند میشم و میرم کنار مامانم میخوابم و خودم اصلا اینو یادم نمیاد فقط صبح که بلند میشم میبینم رو تختم نیستم و کنار مادرمم حتی مامانم تو اتاقمم بخوابه من از رو تختم بلند میشم میرم کنارش رو زمین  دلیلش چیه واقعا؟ چرا پس من هیچی یادم نمیمونه ؟جالب اینکه گوشیمم همیشه با خودم میارم

بچه هم نیستم آخه ۲۵سالمه🤦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از دكتر خواب بپرس. 

اينستاگرام ، اين پيج ها رو بخونين.

اگه مشاوره تلفني خواستين ، بگيرين.

Sleep-mama-sleep
Littlezdream
Khabe-koodak
Sleep-clinic-dr.parsapoor
Professor.dr.jalilolghadr
Sleep_clinic_dr_imani

خانم دكتر پارساپور هر چهارشنبه لايو پرسش و پاسخ دارن ، ميتونين بپرسين.

2714

چه جالب 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم