2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تحمل نداری نگاه مردم عاقبت خودت و بچت پچ پچ مردم سرزنش اطرافیان اینارو باید تحمل کنی و مهمتر پشیمونی خودت تلاش برا درس کردن طرفت و زندگیت خیلی بهتره تا تلاش برا کنار اومدن احساس تلخ بعد طلاق

2738
ازش متنفرم

دلیل تنفرت پیدا کن اون دلیل حل کن زندگیت بهتر کن

همین الان تو تاپیکا هست بعد طلاق تو خونوادم سرزنش میشم

اینقدر تو نی نی سایت پشیمونی دیدم حتی دلتنگی شدید که نمیدونه چیکار کنه

حتی یکی که شوهرش میخواست زن بگیره او میگفت دارم داغون میشم چیکار کنم

یا یکی بعدش دوباره ازدواج کرده بود و شوهر دومش اینقدر اذیتش میکرد حتی بچش دختر بود میزد بچه رو حتی سختش بود غذا بخوره ولی میگفت نمیتونم دوباره طلاق بگیرم

یا دوست خودم که شهوتش اذیتش میکرد و نمیخواد تو ورطه گناه بیفته ولی بچش دختره و جرات ازدواج نداره چون از بچش نمیتونه دل بکنه

دلیل تنفرت پیدا کن اون دلیل حل کن زندگیت بهتر کن همین الان تو تاپیکا هست بعد طلاق تو خونوادم سرزنش ...

پس تو بگو چیکار کنم ، خودمم میترسم اما راهی ندارم ، منو نمیزنه اصلا، اما مدام بد اخلاقی می‌کنه ، همش باید ازش بپرسم چته ، چه مرگته ، اعصاب خوردی های زمینو زمانو سر من خالی می‌کنه ، یک ریال پول نمیده یه دندون سالم ندارم ،اصلا براش مهم نیست منم دیگه خسته شدم ، چیکار کنم یکم بترسه ،هرچی باهاش حرف میزنم ، دعوا میکنم ، به مامانش میگم فایده ندارد ، نه با کسی میرم نه با کسی میام ، همش طلبکاره دیگه کم آوردم بگو چیکار کنم نمیزاره زندگی کن ، آسایش و آرامش و آزادی ندارم ، زندگی ندارم چه کنم 

منم مشکل تورو داشتم فکر میکردم اونکه مشکل داره ولی بعدش تو زندگیهای بقیه دقت کردم تو رفتار خودم مقایسه کردم دیدم منم که مشکل دارم ولی ۸سال زندگی باهاش جنگیدم بهش انگ زدم زندگی خودم و خودش ظهر کردم بعدش فهمیدم همه ایراد از خودم بود برا فرار به او میچسبوندم

2706