2726

سال دهم و یازدهم و دوازدهم یعنی دوره ی دوم متوسطه؟

اسم همه ی کتابای این سال رو مینویسین؟ 

میخوام دانلود کنم.ممنون میشم.

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه تا فارسی،ریاضی،تاریخ، جغرافیایی، دین و زندگی،نگارش،عربی،زبان،جامعه شناسی

دو تا فلسفه

تک کتابیم اقتصاد،روانشناسی،منطق 

اگه چیزی جا انداختم شرمنده همینا تو ذهنم بود❤️🧡

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
2728
سه تا فارسی،ریاضی،تاریخ، جغرافیایی، دین و زندگی،نگارش،عربی،زبان،جامعه شناسی دو تا فلسفه تک کتابیم ...

دستت درد نکنه.

واسه ثبت نام کنکور سال بعد، باید چیکار کرد؟!

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲

اونو از قبل میگن زمان ثبت نامو 

باید بری کافی نت با ی سری مدارک و معدل و عکس 

تاریخ دقیقشو یادم نیست 

برو سایت سنجش همه چی توضیح داده

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
اونو از قبل میگن زمان ثبت نامو  باید بری کافی نت با ی سری مدارک و معدل و عکس  تاریخ دقیق ...

باشه،ممنون.😊😃😍

راستی ی سوال تازه عضو شدم 

چجوری باید روی پیام ریپلای بزنم؟؟

خواهش میکنم 😺🧡

موفق باشی ✨

راستی ی سوال تازه عضو شدم  چجوری باید روی پیام ریپلای بزنم؟؟

اخیی دیدم ریپلای نکردی😊😁

همون فلشی که به سمت چپه و کنار قلب هست.

اخیی دیدم ریپلای نکردی😊😁😇😍 همون فلشی که به چپه و کنار قلب هست.

اینجوری میشه