2733
2739

پلوپز خوب که تایمر هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنید؟

کسی پلوپز میگل داره؟ راضیه؟ میدونه تایمر هم داره یا نه؟

من مامانم پارس خزر داره خیلی خوبه تک کاره میخوای یا چندکاره؟چندکاره شنیدم بوش ۱۰کارش خوبه خودم اگر ...

چند کاره میخوام باشه ولی اینکه تایمر داشته باشه خیلی مهمه برام چون کارمندم میخوام پلو سر ساعت خودش آماده بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند کاره میخوام باشه ولی اینکه تایمر داشته باشه خیلی مهمه برام چون کارمندم میخوام پلو سر ساعت خودش آ ...

چندکاره همون بوش بگیر خیلی خوبه ۱۰کارس کیک ماهی مرغ برنج همه چیز توش میشه درست کنی قیمتش هم حدود۱۲۰۰یا۱۳۰۰اینطوراست

دوستم میدیا هم داره میگه راضیه

من میگل دارم و تایمر داره پخت تاخیری هم داره با اینکه زیاد ازش استفاده نکردم ولی  خیلی  راضیم

از دیجی کالا گرفتم

نظراتو تو دیجی بخون بعد تصمیم بگیر

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
من میگل دارم و تایمر داره پخت تاخیری هم داره با اینکه زیاد ازش استفاده نکردم ولی  خیلی  را ...

تایمر پخت تاخیری چیه دقیقا؟ میشه لطفا توضیحش بدی؟ مثلا میتونم توش برنج و آب و روغن بریزم و تنظیمش کنم ۴ ساعت دیگه روشن شه؟

2738
تایمر پخت تاخیری چیه دقیقا؟ میشه لطفا توضیحش بدی؟ مثلا میتونم توش برنج و آب و روغن بریزم و تنظیمش کن ...

اره دقیقا همینجوریه 

من تا حالا لازمم نشده که از پخت تاخیریش استفاده کنم ولی دقیقا توی دفترچه اش همینو نوشته که میشه تنظیمش کنی که هر چند ساعت دیگه که خواستی شروع به پخت کنه 

بعد از پخت هم میره رو حالت گرم نگهدار و غذا رو گرم نگه میداره

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

برای پخت کیک هم عالیه خیلی بهتر از فر هست

پلوپز من قدیمیه نثلا نوشته شده برای ته دیگ طلایی روی ۴۰ دقیقه بزارم .ولی بعد از ۴۰ دقیقه خاموش نمیشه همچنان اتومات میکنه یعنی برنج بریزم توش و بزارم روی ۴۰ دقیقه و برم بیرون چند ساعت دیگه بیام برنجم نمیسوزه؟

پلوپز من قدیمیه نثلا نوشته شده برای ته دیگ طلایی روی ۴۰ دقیقه بزارم .ولی بعد از ۴۰ دقیقه خاموش نمیشه همچنان اتومات میکنه یعنی برنج بریزم توش و بزارم روی ۴۰ دقیقه و برم بیرون چند ساعت دیگه بیام برنجم نمیسوزه؟

2706