2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کرونا گرفتم اردیبهشت ماه،سرفه نداشتم بویایی هم از دست ندادم  ولی مثبت بود هر دوبار

الان سرفه میکنم لوزه اام عفونت کرده تست دادم دو بار منفیه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2738
بعد از کجا فهمیدید؟ علائم چی بود

خب من شوهرم سرفه زیاد میکرد و سطح اکسیژن خونشون اومده بود پایین تب و لرز داشت ولی من اصلا فقط یه روز یکم نفسم تنگ شد و سر درد بدی داشتم که شوهرمم همون روز انقدر حالش بد شده بود منم شدیدا حالم بد بود نتونستم باهاش برم دکتر که اون دیگه خودشو رسوند به بیمارستان دیگه همون روز ازش سی تی اسکن گرفتن و فرداشم بهم گفت توهم بیا سی تی اسکن بده من علایمی نداشتم سطح اکسیژنمم خوب بود که حتی میرفتم تریاژ برای تست میگفت تو کرونا نداری سرما خوردی من فقط ضعف میکردم 

نگران نباشین اگر به خودتون استرس ندین چیزیتون نمیشه انشاالله .من شوهرم خیلی استرس داشت ولی من مدام بهش انرژی میدادم که چیزی نیست خوب میشی با اینکه تو یه شهر دیگه بدون خانواده هامون بودیم خلاصه خود خدا کمک میکنه استرس سم کلا .تو هر بدنیم کرونا یجور خودشو نشون میده 

کلا ما یه شب مهمانی دعوت بودیم از قضا اونجا کرونا گرفتیم و بعد دوسه روز اولین نفری که علایمشو نشون داد شوهرم بود چند روز بود که همش میگفت خستم خوابم میاد بعدم که یکمی تب کرد که سریعا تست داد مثبت شد جواب من منفی بود ولی دیگه بعد یک هفته منم یهو ضعف بدنی پیدا کردم

بقيه علائمت چي بود؟ سرفه ها معمولا شب هست

لرز شدید و گرفتگی صدا و آبریزش خیلی خفیف بینی.

خستگی شدید.نای رو پا ایستادن نداشتم.

تا روز پنجم یا ششم با ماسک  کارهای خونه م رو با سختی انجام میدادم خیییلی خسته میشدم.میربتم تو اتاق قرنطینه م ماسکم رو در می اوردم‌ با اینکه صدام به زور در می اومد و نفسم میگرفت کلاسهام رو هم هفته اول اداره کردم.خودم با بدختی دو سه بار تا مطب دکتر رانندگی کردم.بعد دیگه افتادم لبها و لثه ها و ناخنهام کبود میشد.فقط در حد دسشویی از جام میتونستم بلند شم.تا بلند میشدم راه برم سرفه م میگرفت.دراز کش بودم مشکلی نداشتم.

بعد ۷_۸  روز توی خونه نزدیک ۳هفته بستری شدم

2706