2410
2553

من چندین ساله با یه نفر دوستم (دختر ) , دوست صمیمی منه ولی همیشه طوری رفتار میکنه که انگار نمیخواد با من باشه با اینکه خودش میگه بیا بریم بیرون ولی بازم انگار یکی زورش کرده , حتی چندین بار ۲ یا ۳ ساعت منتظر موندم که بیاد,  حتی بهش گفتم و گفت ببخشید دیگه اینطوری رفتار نمیکنم 

واقعیت اینه که من خسته شدم و نمیخوام به این دوستی که یکطرفه هست ادامه بدم چون حس میکنم هر دو اذیت میشیم , حالا به نظرتون کار درستی میکنم ? و اینکه چطور بهش بگم دیگه نمیخوام ادامه بدم ?

اره خیلی کار درستی میکنی 

با کسی که حالتو بد میکنه فکرتو مشغول میکنه 

ناراحتت میکنه چرا باید دوست باشی 

قطع رابطه کن بره

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی ها کلا یخ و یبسن... دست خودشون نیست...

شما هم نمیخواد بگید به بدبخت... تا خورد بشه... همین که چندبار بپیچونیش خودش می فهمه... یا خودشو اصلاح می کنه یا که هیچی

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2720
یعنی همینطوری دیگه جوابش ندم ?

شما هم دقیقا کار خودشو تکرار کن باهاش قرار گذاشتی چند ساعت دیرتر برو وقتی مطمعن شدی رسیده سر قرار سه ساعت یا بیشتر از خودش معطل کن اگه موند که هیچ اگه قطع ارتباط کرد بازم هیچ و حتی خودشو اصلاح نکرد قطعا باهاش قطع ارتباط کن چون که اینطور افراد داره ارامش رو از شما میگیره

2714

منم یدونه دارم عین دوست توعه .همیشه هم تاخیر داره ک برسه تهش نیم ساعته ن دو س ساعت .ولی سرده اصلا مقل دوتا دوست نیستیم با وجود اینکه دوسال همکلاسیم بودیم .وهردومون توی ی شرابط هستیم .اما خب سرده حتی چندبار بهش گفتم بیا بریم بیرون هی هربار میگفت مهمون داریم .کاردارم .الم بلم .منم چندباری اینکاراشو بهش گفتم اما درست جواب نمیداد .خودمم خیلی باهاش حال نمیکنم اما چون غیر اون دوستی ندارم مجبوری موندم نصفه نیمه اما اگه دوست پیدا کنم درست حسابی اینو قطع میکنم مطمئنن خودشم خوشحال میشه مثلا من عادت ندترم تنها برم بیرون وقتی میخام چیزی بخرم ب این میگم اینم هی ناز داره .الان دیگه تصمیم گرفتم نگم اصلا هرجور شده تنها برمو بیام .من دوستای دیگم داشتم اصلا عین این نبودن جیکو پوکمون باهم بود بگو بخند داشتیم حالا تاهرزملن ک دوست مبموندیم اما این واقعا سرده اینقد بد اخلاقاش که همکلاسی های دیگم شنیدن گفتن این ( یعنی من) چجور با اون دوس شده