2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نینی سایت معروف شد 😂⁦🤟🏻⁩😎

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

معروف شدیم رفت...🤠 

صفحه دوم گوگل کجاس؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714
چرا نینی سایت از دارک وبم ته تره اقا مگه میشه 

چون ما زنا الان یه باند تشکیل دادیم😍😍😄

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
چرا نینی سایت از دارک وبم ته تره اقا مگه میشه 

یه شوخیه دارک وب قسمت عظیمی از اینترنته که بیشتر برا کارهای غیر قانونی ازش استفاده میکنن،خواستن بگن نی نی سایت از اونم خفن تره و اطلاعات مهمتری داره😅😅😅😅😅

یعنی چی میشه توضیح بدین

ببین اینترنتی که ما ازش استفاده میکنیم بخش کوچکی از فضای کلیه اینترنته ،یه قسمت دیپ وب هست که شامل اطلاعات کاربرها میشه مثل همون رمز عبورها و اطلاعات شخصی افراد یه قسمت بزرگی هم دارک وب هست که افراد کمی بهش دسترسی دارن و برای کارهای غیر قانونی ازش استفاده میشه، حالا اینجا خواستن یه شوخی ای با نی نی سایت کنن که یعنی از دارک وبم خطرناک تر و مهم تره😉

2706