2737
2734
عنوان

ازدواج دو سطح‌متفاوت

132 بازدید | 10 پست

حس میکنم شوهرم محبتش صوریه و باج‌میده چون اونجوری ک باید پول وکار درستی نداره من از یه‌خانواده تقریبا پولدار با یه پسر فرهنگی ک پدرش معلم و مادرش ارایشگاه ازدواج کردم تو خونه پدرم ماشین صفر زیر پام بود اما الان شوهرم ماشین نداره و پراید لندهور باباشو سوار میشه  خیلی بهم محبت میکنه جلو خانوادم همه اش قربون صدقه ام‌ میره به پدر مادرم خیلی خیلی احترام میزاره حس میکنم اینا همه اش نقشه است میخاد یه چیزی از بابام بکنه البته اینم بگم ک دوتا پسر خاله هاش هم خواستگارم بودن اونارو رد کردم و اینو قبول کردم الان اونا وضع مالیشون خیلی از شوهرم بهتره  اما شوهرم همه اش میگه من پولدار میشم قول میدم بت اما از اینا ست ک نمیشه رو حرفش حساب کرد مدام از این شاخه به‌اون شاخه تا حالا ده تا شغل عوض کرده به نظرتون چکارکنم باهاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان بهشبگورو کمک پدر ومادرت حساب نکنه واینکه چرا بهش جواب مثبت دادی؟

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2731
از الان بهشبگورو کمک پدر ومادرت حساب نکنه واینکه چرا بهش جواب مثبت دادی؟

اره گفتم بهش اما خب بابام خیلی بهش رو داده چون مهربونی خاصی تو چشاش دیدم خدایی هم‌مهربونه واسه همین جواب مثبت دادم

کار خوبی کردی جواب مثبت دادی اولین باره به کسی میگم‌.برو تایپکامو بخون به همه میگم طلاق بگیر اما شوهر تو خوبه .قدرتو میدونه .بهش به دید مثبت نگا کن چرا اینقد بهش بد بینی .

2738
اره گفتم بهش اما خب بابام خیلی بهش رو داده چون مهربونی خاصی تو چشاش دیدم خدایی هم‌مهربونه واسه همین ...

باید عرض کنم خدمت ک من شرایطم مثل خودته عاقا حتی محبت و احترامم نمیکنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/894293

چرا انتخابش کردی وقتی شرایطش می‌دونستی ک الان اینجور داری تحقیرش می‌کنی 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.