2733
2734
عنوان

مجردی یا ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم هیچوقت عجله نکن مثل من بدبخت بشی طلاق بگیری

عزیزم بدبخت واژه خوبی نیس ب کار نبر ..منم سختی زیاد کشیدم ولی می‌دونی همیشه نیمه پر لیوان می بینم....شما هم در آینده زود خیلی موفق میشی همیشه امیدوار باش تا خوب پیش بیاد

..
2731
همین فرمون رو بگیر برو جلو که رمز موفقیته

منم همینطور بودم و هرکسی میومد یا طبق میل و سلیقه خودم نبود یا خانواده م

بالأخره یکی از خواستگارام مورد تأیید قرار گرفت و خداروشکر از زندگیم راضیم

برای ازدواج آگاهانه و عاقلانه و عاشقانه عیچوقت دیر نیست

بحث یک عمر زندگیه

2738
عزیزم بدبخت واژه خوبی نیس ب کار نبر ..منم سختی زیاد کشیدم ولی می‌دونی همیشه نیمه پر لیوان می بینم... ...

ممنون عزیزدلم بخدا من رتبه برتر کنکور بودم و تربیت معلم قبول شدم از خانواده فرهنگی خواهرم دانشجوی پزشکی قیافمم خیلی خوب بود اما چون سن کم اردواج کردم  و اعتماد بنفس نداشتم چند سال موندم پای ادمی که الکی کتکم زد و بچه ننه بود و دراخر مجبور شدم طلاق بگیرم نمیدونم چرا این حس شکست و افسردگی لحظه ای رهام نمیکنه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6918020/شوهدم-جلو-مامانم-همیشه-بهم-فحش-میده-بی-احترامی-میک ...

من با اینکه مجردم اما سختی زیاد کشیدم شاید باور ت نشه اما همه ماها ب اندازه خودمون سختی می کشیم ...اگه بگم بهت از حسادت ها و بی احترامی ها نسبت بهم بخاطر خیلی چیزا باورت نمیشه منم خیلی دلم شکست ولی عیب ندارد ولی در کل ما آدمای مقاومی میشیم

..
2706