2737
2734
عنوان

ی مانتو نتی سفارش دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکاری میکنم میزنه فرمت عکس قبول نیست..  وگرنه می‌دیدی به حالم گریه میکردی

تنت سلامت فدا سرت عب نداره دیگه نتی خرید نکن منم پارجه میخرم میدم مامانم برام بدوزه ارزون تره کلی

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2731

منم باهات هم دردم عزیزم من یه بار از روی عکس یه مانتو الیاف طبیعی گرفتم به دستم رسید نگاش می کنم چندشم می شه یه پک لاغری سفارش دادم گفت یه پودر توشه که باید با ماست بخوری ماهی ۸ کیلو کم می کنی قیمتش ۴۵۰ تومن بود حالا که به دستم رسید دیدم ۳ بسته چای سبز کیسه ای و سبوس برنج دکتر بیز😖 من خیلی بلا سرم اومده از این لباسای سایز پلاس شرکت ییلدیز اصلا نخرید به دستتون که می رسه ۱۰۰ ورصد پشیمون می شید 

هرکاری میکنم میزنه فرمت عکس قبول نیست..  وگرنه می‌دیدی به حالم گریه میکردی

کاش برای اولین بار که میخواهید بخرید چیز ارزون بخرید حداقل 

من هم مانتو سفارش دادم پارسال 

حالا بد هم نبود خدایی 

ولی یک سال طول کشید تا تونستم خودم رو راضی کنم بپوشمش   

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
منم باهات هم دردم عزیزم من یه بار از روی عکس یه مانتو الیاف طبیعی گرفتم به دستم رسید نگاش می کنم چند ...

آبجی اگه عکسش ببینی مثل گونی میمونه 

اصلا نمیدونم چطور توصیفش کنم بفهمی چقدر حالم بد 

2706