2737
2734
عنوان

خرید زمین و اپارتمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1465 بازدید | 84 پست
بله میسه من کلی سوال پرسیدم   کدوم منطقه در حال رشده دیوار مورد اعتماد هست یا نه اینار ...

کدوم منطقه دقیقا بستگی به میزان بودجه داره

دیوار هم قابل اعتماده چون معامله تو بنگاه نوشته میشه و میرید محضر 

چیزی که مهمه نحوه ی انتقال پول و اینکه حتما ملک سند تک برگی داشته باشه 

تو کرج مخصوصا ملک های قولنامه ای زیادن با قیمت های خیلی مناسب همشون هم وعده میدن زودی سندش میاد و کد رهگیری داره و.. ولی واقعا قابل اعتماد نیست

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
مثلا چند متری می خوای؟! زمین زیر ۸۰ متر که دیگه به درد نمی خوره  خونه فوقش بشه ۴۵متری پیدا کن ...

ینی خونه ی چهل و پنج میتری دو سال دیگ روی قیمتش نیومده؟ 

منظورت چیه به درد نمیخوره

صد بار گفتم بالا برای زندگی نمیخواما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم منطقه دقیقا بستگی به میزان بودجه داره دیوار هم قابل اعتماده چون معامله تو بنگاه نوشته میشه ...

پرسیدم کدام منطقه در حال رشد است؟ 

کلی

کدام منطقه در حاللل رشددد استتتت

2731
ینی خونه ی چهل و پنج میتری دو سال دیگ روی قیمتش نیومده؟  منظورت چیه به درد نمیخوره صد بار گفت ...

ببین الان خودکار هم بخری قطعا دوسال دیگه رو قیمتش اومده

شما باید یه لیست از مناطقی که به پولت میخوره تهیه کنی بعد بگی بین این چندتا محل کدوم مناسب تر

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
پرسیدم کدام منطقه در حال رشد است؟  کلی کدام منطقه در حاللل رشددد استتتت

داری در مورد دوتا کلان شهر با کلی محله و منطقه صحبت میونی که قطعا هر کدوم به تناسب خودش رشد میکنه.

یه محل و منطقه نیست بگیم فلان جا خوبه

ببین الان خودکار هم بخری قطعا دوسال دیگه رو قیمتش اومده شما باید یه لیست از مناطقی که به پولت می ...

خب منم برا همین اومدم اینجا دیگ

من فک کردم کسی پیدا میشه بگه آره کسیو میشناسم اینجا خریده با این قیمت این قد سال پیش اینجوری بوده و اینقد متراژ و........ 

ولی واقعا اشتباه کردم 

آخه نی نی سایت رو چه به این سوالای فنی

فقط میشه توش جواب آیا من حاملم آیا شوهرم داره بهم خیانت میکنه رو فهمید

2738
نمیدونم چه قدر میتونم جور کنم  شما در نظر بگیر زیر سیصد میلیون نهایت

تو بابل 

استان مازندران 

من میتونم یه ملک خوب به شما معرفی کنم

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

فقط اومدم بگم‌ با ۳۰۰ تومن تو کرج پیدا نمیکنی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
توی دیوار که هست  فقط من به دیوار اعتماد ندارم بعدشم شما متراژ رو بالا گفتی توی شهر هم نباشه ...

گلم‌ما.داریم‌تو‌زیبادشت‌دماوند‌میخریم‌خودم‌رفتم‌دیدم‌دیروز‌جاش‌خوبه‌وقابل‌پیشرفت

2706