2737
2734
عنوان

سوسک!!!!! تو رو خدا کمکم کنید😰

591 بازدید | 43 پست

بچه ها داشتم با لپتاپم کار میکردم یهو صدای خش خش اومد اول توجه نکردم بعد که برگشتم دیدم یه سوسک بالدار کنارمه😰😰😰 جیغ زدم دویدم سمت در

دوستم که کنارم بود از صدای جیغ من دوید دنبالم که پاش رفت رو لپتاپش، لپتاپش شکست، البته قابل تعمیره ولی میگه چرا داد زدی تو باعث شدی لبتاپم بشکنه

بچه ها حالا من چیکار کنم؟؟؟؟

اینم عکس اون جانی که منو انداخت تو دردسر

😐😐😐😐

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه تعمیرشو بده

(#نه_به_خشونت_علیه_زنان)منو تو تاپیک های زیبایی_پوست_مو... تگ کنین لطفا با تچکر 🌷😊》❌شاید باورتون نشه اما هنوز یه سری احمق وجود دارن که وقتی میخوان از یه زن تعریف کنن میگن خیلی مردی!!❌(یبوستی 🐴 است)💜سال ۹۵ با نی نی سایت اشنا شدم فک کنم صدمین کاربریمه اینبار خیلی بده که تو نی نی سایت اشنا داشته باشی🤦‍♀️😡●منو بابت تاپیک های دروغم حلال کنین مجبور بودم🥴😬🙏🏻🤕
2728
2738
2706