2737
2734

یعنی هیچکسی نمیتونه این سوال منو ج بده😶

تعداد رای : 17
نظرسنجی
بله
12
70%
خیر
5
29%
یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷

منظورت مورفولوژی؟!

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چکار شکلش داری مهم گیراییشه😬

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
شوهر من ابنرمالش ۹۸درصد بود بچه دار شدم یعنی خیلی مهم نیس

جدی 😮

یه نفر به شوهرم گفته شکل اسپرم که بد باشه بچت دور از جون عقب افتاده میشه😐😐😐😐

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷
2738
منظورت مورفولوژی؟!

بله گلم

ببخشيد من نظرسنجى رو اشتباه زدم فك كردم سوالت اينه كسى ميدونه يا نه زدم خير       ...

😂😂مرسی که گفتی وگرنه خیلی ناراحت میشدم😐

جدی 😮 یه نفر به شوهرم گفته شکل اسپرم که بد باشه بچت دور از جون عقب افتاده میشه😐😐😐😐

واسه شوهرمنم اینطوری مامرکزناباروری میریم

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷🤗دوست عزیز نینی سایتی، اگر چشمت به امضام خورد ممنون میشم برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی .....خدایاشکرت بعدازکلی سختی و5سال انتظار بلاخره در تاریخ 1401/12/1بی بی چک و آزمایش خون بارداریم مثبت شدومنم طعم شیرین مادری رومیچشم خدایا به تمام دوستان نی نی سایتم که مثل من در آرزوی فرزندهستن فرزندی صالح عطا کن هزاران هزار بار خدایاشکرت😍😍😍🥺🥺🥺😘😘😘
جدی 😮 یه نفر به شوهرم گفته شکل اسپرم که بد باشه بچت دور از جون عقب افتاده میشه😐😐😐😐

چ ربطی داره 

اون اسپرما که شکل بدی دارن اصلا قابلیت لقاح ندارن 

اصلا نمیتونن با تخمک دوس بشن 

فقط سالما میرسن به تخمک

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
چکار شکلش داری مهم گیراییشه😬

خب من کاری به شکلش ندارم😐😂

دوست شوهرم تو ازمایشگاه کار میکنه گفتع وای شکلش بده مهمه

2706