2410
2553

دبیری بازار کارش تضمینی و صد در صد 

بقیه بگیر نگیر داره مگه اینکه بری شریف مهاجرت

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوبه ولی برا پسرا بهتره 

چون بیشتریاش مهندسی و مردم کمتر به مهندس زن اعتماد میکنن و این حرفا 

ولی تو هر کاری بهترین خودت باشی قطعا نتیجه میگیری 

به نظرم رشته هنر خیلی خوبه گرافیک برنامه نویسی  .کلا الان بیشتر مهارت داشتن مهمه

دبیری بازار کارش تضمینی و صد در صد  بقیه بگیر نگیر داره مگه اینکه بری شریف مهاجرت

دبیری هم خیلی شرایط داره اخه

رشته انسانییی.اسمم مهسا نی هانیه اسممه همینجوری اسم زدم🥺💗

رشته های کامپیوتر و نرم افزار و اینا خیلی رو بورسه الان 

مکانیکی و اینا هم بیشتر برای آقایون مناسبه اگه خودشون مثلا تعمیرات کولر و .. اینجور چیزا بزنن خیلی پول توشه

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
دبیری هم خیلی شرایط داره اخه

بهتر از بیکاریه هوم؟ 

بعدشم حق دارن شرط داشته باشن 

حقوق دانشجویی تو نود و هشت درصد دانشگاه و رشته ها نیست ولی این دارع

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2714
دیشب اتفاقا اخبار داشت نشون میداد همه ریاضی وتجربی رومیخان ولی بازار کار نیستو فلان

تجربی؟

داره که هنوز 

ببخشید تو تایپکتون این سوال رو میکنم  اینکه فردا قراره نتیجه کنکور اعلام بشه حقیقت داره ؟  ...

نه گفتن دهه اول احتمالا از هفتم تا دهم

رشته های کامپیوتر و نرم افزار و اینا خیلی رو بورسه الان  مکانیکی و اینا هم بیشتر برای آقایون م ...

اتفاقا نظر خودم اینه ک دبیرستان ریاضی بخونم بعد ت دانشگاه کامپیوتر بخونم.وگرنه از فنی هم نمیتونم برم کامپیوتر باید از کاردانش برم

رشته انسانییی.اسمم مهسا نی هانیه اسممه همینجوری اسم زدم🥺💗
اتفاقا نظر خودم اینه ک دبیرستان ریاضی بخونم بعد ت دانشگاه کامپیوتر بخونم.وگرنه از فنی هم نمیتونم برم ...

اره رشته های ریاضی بیشتر مردونه هستن البته خیلی از خانم هم موفق هستن اما کامپیوتر و نرم افزار خیلی از بقیه مناسب تره برای خانم ها

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
2706