2703
2553
عنوان

شوهرم از خداشه من بمیرم مریضم

349 بازدید | 14 پست

کرونا دارم برا خونه میوه هیچ نمیخره .خودش کرونا گرف هر دیقه آش ابمیوه دمنوش میدادم .الان من نمتونم نفس بکشم انقد سرفه دارم خفه میشم تا صب دخترمم نمخابه باید رو پا باشه همش .پانمیشه ی نیم ساعت بچرو بگیره میگه الکی میگه بدنم دزده .فقط میترسم بمیرم بچم رو دستا بمونه این ک از خداشه من نباشم

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر رفتی؟

خب بگو ابمیوه طبیعی بگیر

میوه بگیر

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2720
2714
الهی ..شاید واقعا درد داره 

من درد دارم اون سالمه اشتبا نوشتم

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
چه شوهر نفهمی داری. اعصابم خورد شد. زنگ بزن هرچی میخوای سفارش بده با اسنپ برات بیارن. البته اگه امکا ...

پول ندارم الان اخه

اگه اصفهانی هرچی میخوای بگو خودم برات میارم. 

ن ممنون عزیزم 

2706