عنوان

هیچی بلد نیستم😑

306 بازدید | 12 پست

عاقا من علی رغم اینکه تو شغلم و درسم خیلی موفقم ولی شاید باورتون نشه تخم مرغ هم نمیتونم آبپز کنم. چون اصلا ب فکر ازدواج نیستم و احتمالا هیچ وقت ازدواج نکنم همیشه تمام وقتم ب درس اختصاص داشت و الان عملا تو آشپزی و کار خونه صفرم. از اونجایی ک تصمیم دارم مستقل بشم ب نظرتون چجوری یاد بگیرم؟

ای داد از این دوری و از عشق تو بیداد...🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مثل تو بودم

بعد از فارغ التحصیلیمم هیچی بلد نبودم.اصلا هم خوشم نمیومد و فکر میکردم بی استعداد ترینم تو آشپزی

وقتی مستقل شدم شروع کردم به پخت و پز و با کتاب آشپزی و گوگل همه چی پختم.حتی غذاهای سخت.خیلیم خوب میشدن

اونوقت فهمیدم من چقدر استعداد و هنر داشتم تو این زمینه

کافیه دست به کار بشی و از خراب شدن غذا نترسی

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

اشپزی هم خودش هنره و نیاز به تکرار تمرین داره تا بتونی یه غذای  خوشمزه خلق کنی باید خیلی تلاش کنی 

من بخاطر شرایطی که دارم چند سالی هست که شروع کردم به یادگیری اشپزی جزو لذت هاست

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد

هیچکی از شکم مامانش نیاورده یاد میگیری من خودم قبل ازدواج حتی تخم مرغم نپخته بودم ولی تا حالا خراب کاری نکردم

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"

یه کتاب آشپزی نوشته رزا منتظمی سفارش بده که دم دستت باشه. دستور تهیه های خوبی داره.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

منم اصلا تومجردی آشپزی نمیکردم اولین غذایی که پختم تو خونه مشترکمون قیمه بوده...مثلا وقتی قمیه میخوردم میدیدم توش چبه که میخورم خب همونارو میریزم درست میکنم...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود