2733
2739

ویتامین سی هفته ای یه دونه میخورم ویتامین دی ماهی یکی قرص اهن (فرفولیک) روزی یکی میخورم 

میخام کلسیم هم بگیرم هفته ای یدونه بخورم و قرص زینک 

شیر خشکم که غنی شده با اهنه میخام بخورم 

مصرف اینا با هم مشکلی داره ؟ قدم یکو هفتاده وزنمم پنجاه کیلوعه میخام قدم حداقل پنج سانت بلند تر شه و یکمم وزنم بیاد بالاتر به نظرتون موثره ؟ شما پیشنهادی دارین ؟ هیفده سالمه

از دل نرود هر انکه از دیده برفت

همزمان که نمیخوای بخوری

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خبره😐۱.۷۰ خیلیم بلندی از مردای ایرانی رد میزنیا😐

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2731
چ خبره😐۱.۷۰ خیلیم بلندی از مردای ایرانی رد میزنیا😐

برام مهم نیست 😂 دوست دارم قدم بلند تر باشه تازه کفش پاشنه ده سانتیم میپوشم😂 خیلییی دوست دارم 

2738
برام مهم نیست 😂 دوست دارم قدم بلند تر باشه تازه کفش پاشنه ده سانتیم میپوشم😂 خیلییی دوست دارم 

واااا😐😂😂

من ۱۶۰م

یکی ع دوستام ۱۷۲ بود ی پسره بهش گفت برنج دانه بلند محسن😂😂😂یادت باشه دختر باید بغلی باشه😑

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
واااا😐😂😂 من ۱۶۰م یکی ع دوستام ۱۷۲ بود ی پسره بهش گفت برنج دانه بلند محسن😂😂😂یادت باشه دختر با ...

من همیشه جوری جواب اینطور پسرا رو میدم که محو شن😂

بغلی ؟ اصن به این چیزا اعتقادی ندارم😂

2706