2737
2734
عنوان

سن مناسب ازدواج دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 68 پست

۲۲ ب بعد

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترس نداره

وقت داره

تازه اول راهی درس بخون بتونی بری سرکار هرچی موقعیتت بهترباشه کیس های بهتر میتونن بیان سراغت

الان واقعا زوده

خیلی وقت داری اززندگیت لذت ببر حداقل بیست به بالا بیفت به فکر ازدواج

عقل ومنطق وکنار احساس نگه دار وموقع انتخاب از جفتش استفاده کن

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2728

وقتی احساس کردی میتونی یه زندگیو مدیریت کنی ازدواج کن از نظر من ربطی ب سن نداره

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

من یادمه ۱۷سالم بودهمه خواستگارام شل وپل بودن😑

۱۷سالگی خیلی زوده برای ازدواج

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2738

عزیزم بنظرم به خانواده ایی که باهاش وصلت می‌کنی ربط داره 

از نظر خودت اگر پخته شدی 

و طرف خاستگارت انسان های کاملی هستن و خوش اخلاق بنظرم ازدواج کنی بد نیس شاید دفعه بعد این خاستگار خوب و نداشته باشی 

دختر از سن ۱۷ تا ۲۳ خاستگار های خیلی خوب و زیاد داره

برو فعلا حالشو ببر تا ۲۵

پوشاک شیک ارزان ارسال رایگان     برای فروش نیاز ب حمایت دارم کاملا معتبر❌                          https://rubika.ir/poshakshik20kasraeii          ✅روبیکا              کافیه دستتو بزاری رو لینک نگه داری آبی شد بازکردن بزنی         باسلام دارم  ❌     اینستا هم دارم

یه دکتره هست میگه سن ازدواج خانم ها ۲۵ تا ۳۵ سالگی هست قبلش چون هنوز عاقل نشدن نه بعدش هم برای خانم بارداری و ... سخته 

اما به نظر خودم ۲۲ و ۲۳ و ۲۴ خیلی مناسبه

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

وقتی جایگاهت در جامعه رو پیدا کرده باشی و آدمی سرراهت قرار بگیره که باهاش ارزش‌های برابری داشته باشی

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ازدواج اولم 17 18 سالم بود 

گوش کنید فقط معیارام

عروسی کنم لباس عروس بپوشم ابرو وردارم موهامو رنگ کنم با شوهرپ برم تو خیابون همخ بترکن از حسودی

زود ازدواج کنم چشم همخ فامیل رو درارم

نتیجشم که شد یه طلاق اونم با بدبختی زیاد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706