2726

رشد بعد از بلوغه دیگه 

الان یه سال وقت داری 

تامیتونی شیر و تخم مرغ و گوشت و مغز مصرف کن 

وبپر بپر کن 

حرکات کششی انجام بده

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
رشد بعد از بلوغه دیگه  الان یه سال وقت داری  تامیتونی شیر و تخم مرغ و گوشت و مغز مصرف کن ...

من قدم ۱۶۲ بنظر شما چقد میتونم رشد کنم؟صفحات عکس مچ دستمم نشون دکتر دادم بهم میگه عمرا دیگه رشد کنی خیلی تو ذوقم خورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قدم ۱۶۲ بنظر شما چقد میتونم رشد کنم؟صفحات عکس مچ دستمم نشون دکتر دادم بهم میگه عمرا دیگه رشد کنی ...

۱۶۲ که عالیه دختر 😐

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

تا سن بیست سالگی استخوان ها رشد میکنن با ورزش میتونی یکم قدتو بلند کنی تو گروه های تلگرامی هم میگن یه پکیج هست تو هر سنی باشه قدت رو تقریبا هفت سانت یا بیشتر بلند می‌کنه 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
همه فکو فامیلام ۱۷۰ اینجوریان من بینشون کوجیکم هیچ اعتماد بنفسی برام نمونده

جای من باشی چی میگی ۱۵۵ ام 😐

قدت خوبه خوبه 

متوسط رو به بالا واس این موضوع حرص نخور

کسی از شماها بعد از سن بلوغ تونسته باز رشد کنه؟اگه صفحات رشدشم بسته باشه

فقط خودتو تقویت کن و حرکات کششی انجام بده یا برو باشگاه برنامه برا قدت بگیر و به قرص و اینا هم اصن اعتماد نکن

از دل نرود هر انکه از دیده برفت

آره رشد ميكني

شبا زودتر بخواب تا دير وقت بيدار نمون.قبل خوابم يه ليوان شير پرچرب بخور يدونه هم صبح

مغزيجات بادوم و گردو بخور

تخم مرغ زياد بخور

هفته اي دو سه بار آب هويج بستني بخور

مكمل زينك پلاس هم خيلي خوبه برا رشد قدي استخوان

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من 16سالمه قدم 155 چیکار کنم بلند شه اصلا میشه؟!😑

تا دوسال وقته 

شیر 

تخم مرغ هرروز بخور 

ورزش کن 

تا ۵ سانت ممکنه رشد کنی

2706