2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونم ربطی مداره باید تاپیک بزنم ولی میدونید درد پریودی چجور کم میشه😐 

وختی پریود میشم حالم خیلی خراب میشه اصلا یه جوری ک میچسبم کف زمین فقط گریه میکنم تا دو تا قرص نخورم آروم نمیشم😐 

بستنی و لبنیاتو اینام زیاد میخورم 

میدونم ربطی مداره باید تاپیک بزنم ولی میدونید درد پریودیو چجور کم میشه😐  وختی پریود میشم حالم ...

سندورم پیش از قاعدگی داری برو دکتر زنان بهت دارو میده خوب میشی از پلی کیستیکم میتونه باشه

2738

من تقریبا بیست کیلو اضافه وزن داشتم پریود میشدم اما همین که ده کیلو کم کردم دیگه پریود نشدم الان حدود یک ساله که من دیگه پریود نمیشم دکتر و آزمایش و سنوگرافی همه رو رفتم هیچ مشکلیم نداشتم خودمم نمیدونم چم شد که این جوری شد

ولی گاهی اضافه وزن هم میتونه باعث این مشکل بشه کیست یا تنبلی تخمدان و کم کاری تیروئید هم می تونه یکی از دلایلش باشه

من اوایلی که پریودیم قطع شده بود با مصرف ویتاگنوس پریود میشدم اما اونم دیگه روی من جواب نداد درکل ویتاگنوس راه حل بی خطریه می تونید انجامش بدید ولی اگه دکتر برید و آزمایش بدید به نتیجه بهتری می رسید