2733
2739
عنوان

ماشینمونا میخوان ولی خودمونو نمیخان😤😤😤😤😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 95 پست

خییییییلی پرو ان و کارشون خیلیی زشت بوده ، واقعا فاز اینایی که میان میگن شما حسودی درک نمیکنم🤦

دفعه بعدی اگه ماشین خواستن شماره آژانس بده بهشون یا بگو خودمون می‌خوایم بریم بیرون نمی‌تونیم ماشینو بدیم

خیلی زیاد ناراحت شد ،چون ماهمیشه بهشون خوبی کردیم و کوچکترین بی احترامی نکردیم😓

باهاش حرف بزن بگو جایی که بهمون بی احترامی میکنن نمیریم یا مثلا برا اینجور ادما دیگه کاری نمیکنیم.

الان این ماشین دادناتون شده وظیفه احتمالا.اگر ندید ناراحتم میشن.

اما از الان به خودتون احترام بذارید و هر زمان گفتن بگید نه.هر سری هم یه بهانه بیارید.

ماهم خواهرشوهرم تا کوچیکترین کاری پیش میاد به شوهرم میگن و شوهر خودش میتونه اما میندازن گردن شوهر من‌

باورت میشه داشت میرفت سرکار شوهرم کار گذاشت جلوش شوهرم گفت دیرم شده .بازم کوتاه نیومد گفت حالا سر راهت این کارم بکن چی میشه مگه و ناراحتشده بود که گفتیم نه.

به شوهرم گفتم خوبی زیادی کردی حالا شده وظیفه.انجام ندی ناراحت میشن.

بازم کار خودشو میکنه.

دیگه اخری گفتم شدی نوکر اونا بسه دیگه از زندگی افتادیم.

فعلا یکی دوبار نه گفته و انجام نداده. 

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اانقدر رو دارن که نگووو،اگه ماشین ندیم بهشون ،همه خونواده باهامون دشمن میشن ،انگار از ما طلبکارن&nbs ...

بهشون اهمیت ندید 

نظر همسرتون چیه؟

حتی اگه شده بخاطر ارامش خودتون باهاشون قطع ارتباط کنید

دیگه ندید، من خساست و ماشین ندادن مخالفم ولی اینا پررو هستن، اگه از کسی خوشت نمیاد دیگه توقع هم نداش ...

والا به خدا ، منم همینا میگم اگه از ما خوشت نمیاد پس نباید از ماشینمون هم خوشت بیاد

2728
اخه چ ربط ب خودتو نخواستن داره الکی گندش میکنی ماشین نده ولی نخواه ک خودتم بزور بخوان 

میخام نخان،من اصلا احتیاجی بهشون ندارم ولی حس میکنم پیش جاری بهم توهین کردن و ما را هر فرض کردن

2738
واقعا ماهم درگیر همین مشکلیم .برادرشوهر م مدام ماشین میخاد ولی هردومون از ته دل راضی نیستیم بدیم .ول ...

کار ما را تکرار نکنید ،این دوره اگه به کسی خوبی کردی ،دشمنت میشه،البته بستگی داره طرفت چجور آدمی باشه

میخام نخان،من اصلا احتیاجی بهشون ندارم ولی حس میکنم پیش جاری بهم توهین کردن و ما را هر فرض کردن

عزیزم ماشینو نده بعد هم بگو پیک نیک رفتین ماشین خاکی شده کارواش بردین؟به جاریت بگو قشنگ حالش جا بیاد.

شوهرم به روشون آورد، ،پدر شوهرم خیلی شرمنده شد گفت من بهشون گفتم همچین کاری نکنید اگه بفهمن ناراحت م ...

از کجا فهمیدین؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ینی اگه شما بودی اصلا ناراحت نمیشدی،تو روز تعطیل همگی برن تفریح ولی تو را آدم حساب نکنن فقط ماشین تا ...

من نمی دونم رابطه شما چطوری هست. اما من یا ماشین نمی دادم یا اگر دادم برام مهم نبود که برای چی می خواستند. اگر شما از قبل می گفتید که باهم هماهنگ کنیم و بریم تفریح و اونها بدون هماهنگی با شما می رفتند بهتون حق می دم اما در غیر اینصورت واقعا نمی تونم علت ناراحتی تون رو درک کنم

اانقدر رو دارن که نگووو،اگه ماشین ندیم بهشون ،همه خونواده باهامون دشمن میشن ،انگار از ما طلبکارن&nbs ...

بگین خودمون ماشین لارم داریم میریم بگردیم😊 چلاق نیستیم که شما همش برین خوش بگذرونین

2706