2737
2734

من باردارم ی زنگ نمیزنن حاله منو بپرسن یا از طریق شوهرم پرس وجو بکنن

و کاری ب کارمون ندارن درسته ب شوهرم بگم تو زنگ بزن جالشونو بپرس؟؟!! چون خودش اصلا کاری ب کارشون نداره....

تو هم کاری ب کارشون نداشته باش انگار ک نیستن انگار ک هیچ وقت نبودن  

هر بار این تیکر میاد جلو تر چقد ذوق میکنمم برات جانَکَم😍خدا یا خودت حافظ همه تو دلیا باش دامن منتظراشم سبز کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگ دم ب دیقه زنگ میزدن تاپیک میزدی چجوری از دستشون خلاص شیم 

ولشون کن بابا 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2731

وااا بگی زنگ بزن حال اونا رو بپرس؟؟؟؟

همین شماهاین ک پروشون میکنید دیگه  ، رو اعصاب ادم میرین 

خانواده همسر منم اصلااا تماس نمیگیرن ولی با همسرم در ارتباطن ک‌فضولی کنن ، از خدام بود ک با همسرمم حرف نزنن و سرکشی کنن تو زندگیم، برن جهنم

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2738

خانواده شوهر منم همینجورن البته شوهرم باهاشون درارتباطه اما من نه،، تو گروه شون میان تولد و سالگرد عقد و عروسی و عید به همدیگه تبریک میگن و تک تک اسم میارن بجز من و شوهرم😅البته من از گروهشون بخاطر همین کاراشون لفتیدم درسته ادم ناراحت میشه اما همینکه نمی بینمشون یه دنیا ارزش داره