2726

عزیزم هر سال تو آزمون استخدامی بودند برای تمام مقاطع ابتدایی و راهنمایی دروسی مثل دینی وعربی هم میتونند شرکت کنند من رشتم ادبیات هست فقط میتونستم برای دبیری ادبیات شرکت کنم که اونهم یک نفر شهر ما میخواست واقعا از این موضوع ناراحت شدم گفتم کسانی که حوزوی خوندن شانس استخدامی خیلی بیشتری دارند در مقطع ابتدایی  کسانی که رشته ابتدایی خونده بودند وحوزوی ها میتونستند شرکت کنند

معلم کلاس اول هستم هر سوالی داری میتونی بپرسی 📝📝📝📝✏✏✏✏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امتحان دادی؟واقعا نمیشه؟میخواستم امسال برم بخونم؟؟

تا الان چهار بار شرکت کردم معدلمم خوب بود ولی کاشف به عکل اومد کیا رو گرفتن 

بعدشم کلی ادم قبول شده هم هستن که سهمیه نداشتن و هنوز معطلن که برن سرکار

بازم شانس تو امتحان کن شاید فرجی شد

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2728
چه انصافیه نداره که.کسیکه حوزه میره۵سال درس میخونه چرا نباید از درسش استفاده کنه؟؟

اخه ظرفیت از طریق کنکور خیلی کم میشه. انصافه من با رتبه دوهزار کنکور فرهنگیان برم نداره چون ظرفیت بیشترش مال ازمون استخدامیه؟ 

واقعا؟اخه دیروز ی پیج کنکوری گذاشته بود که میخان از حوزه هم برای فرهنگیان بردارن فلان ظرفیت از طریق ...

اره بابامن خیلیارو میشناسم که رفتن معلم شدن

تَوکَّلتُ عَلی الله فَهو حَسبُه.....🌹
تا الان چهار بار شرکت کردم معدلمم خوب بود ولی کاشف به عکل اومد کیا رو گرفتن  بعدشم کلی ادم قبو ...

پ چی میگن نیروکم داریم😞من عاشق شغل معلمی ام

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
بعدم مگه اوناچه گناهی کردن؟کلی درس خوندن اشکالی داره معلمه عربی ودین وزندگی بشن؟

اینم انصاف نیس ما با رتبه هزار کنکور برمون ندارن اونارو بردارن چون بیشتر ظرفیتو دارن میدن ب ازمون استخدامی 

اخه ظرفیت از طریق کنکور خیلی کم میشه. انصافه من با رتبه دوهزار کنکور فرهنگیان برم نداره چون ظرفیت بی ...

چنین چیزی نیست هرشهری نهایتا۴نفر برا هردرس بگیرن اونم شاید۴تا وگرنه کمتره یکی دوتفر فقط.بقیش از کنکوره

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
پ چی میگن نیروکم داریم😞من عاشق شغل معلمی ام

من خودم شنیدم میگفتن تعدیل باید بشه نیروهامون

بعضی جاها واقعا کم دارن 

دربیار ببین واقعا شهرت نیرو میخاد یا داستانه؟!

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
بعدم مگه اوناچه گناهی کردن؟کلی درس خوندن اشکالی داره معلمه عربی ودین وزندگی بشن؟

عزیزم اگر فقط برای معلم دینی وعربی بود مشکلی نبود اما برای تمام مقاطع ابتدایی هم میتونن شرکت کنند این یعنی تبعیضودر واقع شانس قبولی برای رشته دیگه خیلی میاد پایین

معلم کلاس اول هستم هر سوالی داری میتونی بپرسی 📝📝📝📝✏✏✏✏
اینم انصاف نیس ما با رتبه هزار کنکور برمون ندارن اونارو بردارن چون بیشتر ظرفیتو دارن میدن ب ازمون اس ...

کی گفته اونارو برمیدارن؟اونام باید ازمون بدن مصاحبه بدن.هرکی بسته به تلاشش وسوادش

تَوکَّلتُ عَلی الله فَهو حَسبُه.....🌹
2706