2703
2553

سلام من 20 سالمه

با خانوادم تو یه شهر غریب زندگی میکردیم و روند عروسیا و آداب و رسوم رو زیاد نمیدیدم چون پیش اقواممون نبودیم

از بچگی اصن تو قید و بند آداب و رسوم نبودم و هنوزم نیستم

گاهی دوستام یه چیزایی میگن حس میکنم هیچی بلد نیستم و میترسم وقتی ازدواج کنم دچار مشکل بشم 

میشه شما کمکم کنید؟ 

چند تا نکته بگید که به دردم بخوره؟ 

مثلا عروس تو مهمونیا چکار کنه

بله برون و پاتختی چجوره

این جور نکات

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋

با اجازه اسی

بچه ها بی زحمت برای رفع گره ای که تو کارمون افتاده میشه نفری یه صلوات بفرستید🙏🥺❤️

اگه فرستادید لایک کنید بی زحمت 🙏

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نمیفهمم والا😐😂

🤣🤣 به خدا سخته 

اصن جوری نیس بی احترامی کنم و اینا ها

ولی از اینا سر درنمیارم هیچ

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋
2720

اگه سوالی داری از من بپرس... ☺️خداکنه بلد باشم 😁

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
اگه سوالی داری از من بپرس... ☺️خداکنه بلد باشم 😁

به خدا در حدی نمیدونم که حتی سوال بپرسم🤣🤣🤦🏻‍♀️

به خدا در حدی نمیدونم که حتی سوال بپرسم🤣🤣🤦🏻‍♀️

وای😂

خب بذار خودم بگم. 

شما الان تو چه مرحله ای هستین؟ محرم شدین عقدین یا چی؟ 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
وای😂 خب بذار خودم بگم.  شما الان تو چه مرحله ای هستین؟ محرم شدین عقدین یا چی؟

هیچ کدوم عزیزم🤣

دوستیم

ولی نگران چند سال دیگمم🤦🏻‍♀️😂

2714
هیچ کدوم عزیزم🤣 دوستیم ولی نگران چند سال دیگمم🤦🏻‍♀️😂

اهان😇

خب ببین اولین مرحله خواستگاریه.. که خانواده داماد میان برای آشنایی، 

بعد اگه خانواده ها همدیگه رو پسند کردن، یبار دیگ خانواده دوماد و شاید چنتا از فامیلا میان خونه عروس بله برون، یا همون خواستگاری رسمی. 

تو این مراسم معمولا یه صیغه محرمیت خونده میشه تا عروس دوماد راحت باشن و باهم برم بیرون و آشنا شن.... 

یه دونه هم انگشتر نشون تو این مراسم دست عروس میکنن تا به عبارتی نشون بدن این عروس ماست. 

حالا نمیدونم تو رسم شما این چطوریه. 

بعدش یه قراری تعیین میکنن برای عقد رسمی، 

که میرن محضر حالا بعضی جاها یه مراسم کوچولویی گرفته میشه بعضی جاها همون محضر دعوت میکنن و تموم 

تو محضر دیگه رسما اسمتون تو شناسنامه هم میره. 

بعد اون از فامیلای خودتون و دوماد شما رو دعوت میکنن برای پا گشا. 

ینی یجورایی اولین دعوت بعد ازدواجه، 

که شاید یه کادو کوچولو هم بهت بدن. 

حالا نمیدونم تو رسم شما هست یا نه.... تو رسم ما چند تا عید مثلا عید نوروز عید قربان عید غدیر اینا، خانواده دوماد یه کادویی میبرن خونه عروس. 

بعدش روز عروسی میرسه، 

به فردای روز عروسی میگن پاتختی،.... که فقط خانما دعوت میشن و کادو میارن برای عروس. 

و دیگ تمام😁

🤣🤣 به خدا سخته  اصن جوری نیس بی احترامی کنم و اینا ها ولی از اینا سر درنمیارم هیچ

منم همینطورم اخه از بچگی تو شهر خودمون نبودم و تو شهرای غریب زندگی کردم و جز خانواده ی خودم دیگه فامیلی نداشتیم وقتی فامیلارو میبینم باز هرکاری میکنم از یه چیزی ایراد میگیرن و حرف در میارن کلا رو مخن🤧🤧

اهان😇 خب ببین اولین مرحله خواستگاریه.. که خانواده داماد میان برای آشنایی،  بعد اگه خانواده ه ...

مرسی عزیزم😍😘

مرسی عزیزم😍😘

🌺🌺🌺