2733
2734
عنوان

خواهش میکنم همه بیان کمک بگن این چیه 😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خال‌های سبز که در اصطلاح تخصصی “کلرودرما” نامیده می‌شوند می‎‌توانند مادرزادی باشند یا در سال‌های بعد از تولد ظاهر بشوند.  هنوز دقیقا مشخص نیست که ریشه اصلی خال‌های سبز ژنتیکی است یا نه، اما در جمعیت آسیایی بیشتر دیده می‌شود و همچنین زنان خال‌های بیشتری نسبت به مردان دارند. خال‌های سبز در قسمت‌های زیادی از بدن دیده می‌شوند اما بیشتر در سر و گردن، دست‌ها و پاها هستند.

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

تو متن نوشته گاهی ممکنه خالها خطرناک باشن بخاطر همین برین متخصص تا نمونه برداری کنن

ان شاالله که این چیز مهمی نیست

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2738

چقد سبزه واقعا ماژیک نیس؟؟اگ نیس حتما ببر دکتر پوست خوووب😨

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤

وا 😂این که ماژیکه  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
سرکارمون گذاشتی؟! این که از صد کیلومتری هم مشخصه ماژیکه😐

میدونی چیه این سایت واقعا مسخره است

سوال می پرسم همه میگن دارین الکی میگی

اگه نمیدونین چیه خب نظر ندین دلیل نمیشه بگین الکی

و اینو بدون ندیدن دلیل بر نبودن نیست!

الان یعنی داری فک میکنی من دارم دروغ میگم ؟😐😑 البته حق داری تا حالا تو عمرت ندیدی منم ندیدم  ...

من قضاوت نمیکنم که شما دروغ میگی یا راست 

ولی رنگ سبزی که روی دستشه شبیه ماژیکه، چون من تا حالا همچین چیزی ندیدم 

2706